Merkezefendi’nin gözü Tofaş’ta

Planladıkları düzeye geldiklerini belirten Lider Deveciler, “İyi oynuyor ve kazanıyoruz. Cumartesi günü konutumuzda Tofaş müsabakasında da galibiyet alıp alt sıralarla bağımızı büsbütün koparmak istiyoruz. Denizli halkı ve basketbolseverler bizi yalnız bırakmasın. Birlikte daha güçlüyüz. Bu maçı daima birlikte kazanalım” dedi.

Beşiktaş’ta yeni teknik adam gece yarısı aşikâr oldu! Mukavele gönderildi, İstanbul’a geliyorHaberi Görüntüle

“KAZANMAKTAN ÖTEKİ NİYETİMİZ YOK”

Ligin birinci yarısında Bursada oynanan müsabakada rakibine 20 sayı farkla yenilen Yukatel Merkezefendi Belediyesi Basket’te Deveciler, “Sezon başında planladığımız noktaya geldik. Beşiktaş, Karşıyaka ve Galatasaray üzere sıkıntı rakipleri mağlup ederek itimat kazandık. Bu hafta da kazanmaktan diğer fikrimiz yok. Denizlide taraftarımızın da takviyesiyle daha uygun oynuyoruz. Tofaş maçını da dolu tribünler önünde oynamak istiyoruz. Grubumuzu destekleyelim ve her geçen gün büyüyen bu sevgiyi, basketbol heyecanını birlikte paylaşalım” diye konuştu.

Galatasaray’da kriz patlak verdi! Torrent ve Campos aksi düştüHaberi Görüntüle

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Merkezefendi’nin gözü Tofaş’ta için yorumda bulun

    Merkezefendi’nin gözü Tofaş’ta için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Merkezefendi’nin gözü Tofaş’ta için ilk yorumu yapabilirsin.