Mert Hakan Yandaş: “Galatasaray maçını kazanmaktan öteki dermanımız yok”

Üstün Lig’de Galatasaray ile karşılaşacak Fenerbahçe’de Mert Hakan Yandaş açıklamalarda bulundu.

“Fenerbahçe cephesi olarak derbiye çok güzel hazırlandık. Umarım pazar günü bizim için hoş bir maç olur ve galip geliriz.”

“Kırılgan bir devir yaşadık. Kayseri maçında çok şanssızdır. Direkten dönen toplar, kaçan penaltı. Bunlara sığınmamak lazım. Derbiyi kazanmaktan öteki dermanımız yok.”

“Son haftalarda yaşadığımız kayıpları unutmamız lazım. Önümüzde çok kıymetli bir derbi var. Daha uzun bir maraton var önümüzde, kaybettiğimiz bir şey yok. Geçen dönem son 10 haftada 8 puanlık farkı kapattık.”

“Galatasaray’a gol atmak çok değerli fakat daha kıymetlisi kazanmak. Kim atarsa atsın lakin kazanalım. Kıymetli olan galip gelmek.”

“İşler son periyotta yolunda gitmedi fakat bence abartacak bir durum yok. Topluluğumuzun büyüklüğünden ötürü bizim üzerimize daha çok geliyorlar.”

“Biz daima birlikteyiz. Kadro olarak tek gayemiz kazanarak taraftarlarımızı keyifli etmek istiyoruz. “

“Milli kadrodaki kardeşlerimizi tebrik ediyorum. İnşallah Dünya Kupası’na gideriz. Ben de ileride ulusal takıma çağrılmayı bekliyorum.”

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Mert Hakan Yandaş: “Galatasaray maçını kazanmaktan öteki dermanımız yok” için yorumda bulun

    Mert Hakan Yandaş: “Galatasaray maçını kazanmaktan öteki dermanımız yok” için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Mert Hakan Yandaş: “Galatasaray maçını kazanmaktan öteki dermanımız yok” için ilk yorumu yapabilirsin.