Mert Öcal’dan kural ihlali! Motora kasksız bindi

Acun Ilıcalı’nın imalcisi olduğu Survivor’da tıpkı devirde gayret ettiği Sude Burcu ile ortaya çıkan Mert Öcal, geçtiğimiz günlerde sevgilisinin tatil pozlarına yaptığı yorumla isminden kelam ettirmişti.

Instagram’da 329 bin takipçisi bulunan Survivor Sude, beyaz şortlu pozlarını takipçilerinin beğenisine sunmuştu. Mert Öcal, sevgilisinin 35 binden fazla beğeni ve çok sayıda yorum alan gönderisine, “Vay vay vay” iletisini yazdı ve alev emojisi eklemişti.

KALPLİ PAYLAŞIM

Geçtiğimiz haftalarda Survivor All Star’dan elenen 26 yaşındaki tekvandocu ve zumba eğitmeni Sude Burcu, bunun öncesinde ise Türkiye’ye gelir gelmez soluğu 39 yaşındaki sevgilisinin yanında almış ve oyuncuyla çektikleri kareye kırmızı kalp emojisi koyarak toplumsal medyada paylaşmıştı.

SURVİVOR’I KARIŞTIRAN AŞK ÜÇGENİ!

Survivor’dan evvel aşk yaşayan Mert ve Sude, bu ilgiyi zımnî tutmayı tercih etmişti. Evrim Keklik, oyun alanında Sude ve Mert’e “Aranızda bir şey mi var?” diye sorunca gerçekler ortaya çıkmıştı. Mert, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde, Sude’ye çiçek ikram etmişti. Sürprize karşılık veren Sude, teşekkür edip, çiçeği almış ve ünlü oyuncunun Sevgililer Günü’nü kutlamıştı.

“BU ADAMLA NELER YAŞADIĞIMI BİLEMEZSİN”

Mert’in bu atağı, Nisa Bölükbaşı’nı kızdırmıştı. Gönüllüler ismine gayret eden Nisa, ekip arkadaşı Sude’ye Mert’in dışarıda bir alakası olduğunu söylemiş ve “Daha havaalanında ‘Seni seviyorum’ dedi. 10 saniye sonra senin yanına geldiyse bu içimi yiyor anladın mı?” kelamlarıyla reaksiyonunu lisana getirmişti. Sude ise, “Bu çok özel bir konu! Sen benim neden devam ettiğimi bilemezsin. Daha evvelden benim bu adamla 8-9 ay neler yaşadığımı bilemezsin” sözlerini kullanmıştı.

Mert ve Makbule’nin birlikteliğini bildiğini söyleyen Nisa, bildiklerini Sude’ye anlatmıştı. Survivor 2020’de yarışan Makbule Şakalakoğlu da Nisa’ya sarıldığı fotoğrafı yayınlayarak, yakın arkadaşının takviyesine karşılık vermişti. Toplumsal medyada Mert Öcal’ı takip etmeyi bırakan Şakalakoğlu, birlikte yer aldıkları fotoğrafları da kaldırmıştı.

KASK TAKMADI!

Tüm bunların akabinde Mert Öcal, geçtiğimiz gün Bebek’te objektiflere takıldı. Trafikte motoruyla kolaylık sağlayan Öcal, basın mensuplarıyla konuşarak, “Görüşülen projeler var. Şimdi netleşen bir şey yok” tabirlerini kullandı.

Ünlü ismin kask takmayarak kuralları çiğnemesi ise dikkatlerden kaçmadı.

VERDİĞİ KİLOLAR DİKKAT ÇEKTİ

Öte yandan Survivor’dan elendikten sonra Türkiye’ye dönen oyuncu Mert Öcal, evvelki aylarda İstinyePark’ta objektiflere takılmıştı. Bir arkadaşıyla birlikte alışveriş merkezine gelen Öcal’ın verdiği kilolar dikkat çekti.

Muhabirlerle ayaküstü sohbet eden oyuncu, “Buraları özlemişim, yarıştan döndükten sonra birinci kere alışverişe çıktım” demişti.

Yarışma ve aşk argümanları hakkında konuşmayan Mert Öcal, gazetecilere “Kolay gelsin” dileklerini ilettikten sonra alışveriş cinsine kaldığı yerden devam etmişti.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Mert Öcal’dan kural ihlali! Motora kasksız bindi için yorumda bulun

    Mert Öcal’dan kural ihlali! Motora kasksız bindi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Mert Öcal’dan kural ihlali! Motora kasksız bindi için ilk yorumu yapabilirsin.