Merve Boluğur: Çok acayip bir adamsın

2017 yılında ‘Ezgi’ karakterini canlandırdığı ‘İçimdeki Fırtına’ dizisinden beri ekranlardan uzak olan Merve Boluğur, çok konuşulan paylaşımlarına bir yenisini ekledi.

Hoş oyuncu, 3.6 milyon takipçisi bulunan Instagram hesabından erkek arkadaşıyla bir görüntü yayınladı. Boluğur’un, kalp emojileri de olan görüntüye düştüğü not dikkat çekti.

“BİR BAYAN İÇİN BAHT BU”

İşte Merve Boluğur’un, arkadaşı Yusuf Can Dirik ile müzik söyleyip, gülücükler saçtığı paylaşımı ve yaklaşık 400 bin görüntülenen görüntüye yazdığı ileti:

“O kadar değerli ki benim için, asiliğime katlanan, en çılgın eğlencelerimizde bir arada olduğumuz, gereksinimimi ben söylemeden karşılık verenimsin. Bir bayan için talih bu…”

“O kadar çok saçma anımız var ki. Hatırlar mısın, sana ‘hiç tanımadığımız bir teknede yemek yiyeceğiz’ demiştim. Sen de olağan karşılayarak ‘evet’ demiştin. Ve daha kaçları…”

“Her yerde ne kadar düzgün yetiştirilmiş olduğundan bahsederim. Romantikliğinle bile birçok erkeğe bin basarsın vallahi örnek alsınlar. Bu arkadaşlığa emek verdiğin için, birinci adımı atarak hayatıma girdiğin için çok teşekkürler serseri. Yeni yaşın şahane olsun.”

YENİ İMAJ

Merve Boluğur, geçtiğimiz günlerde imaj değişikliğine gitmişti. Siyah tişörtü ve siyah şapkasıyla kuaförde poz veren 34 yaşındaki oyuncu, “Yeni imaj” notunu yazmıştı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Merve Boluğur: Çok acayip bir adamsın için yorumda bulun

    Merve Boluğur: Çok acayip bir adamsın için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Merve Boluğur: Çok acayip bir adamsın için ilk yorumu yapabilirsin.