Merve Boluğur yeniden baş karıştırdı!

Murat Dalkılıç ile evlilikleri yalnızca üç yıl süren ve aşka aradığı memnunluğu uzun müddettir bulamayan ünlü oyuncu Merve Boluğur’un ismi bir müddettir müzikçi Emre Kaya ile anılıyordu.

Geçtiğimiz günlerde tekrar Kaya ile görüntülenen oyuncu Boluğur, haklarında çıkan haberlere cevap vererek “İlişki yok, iş var” açıklamasını yapmıştı. Boluğur, Kaya’nın başarılı çalışmalarından kelam ederek, onunla müzikle alakalı çalıştıklarını söylese de gazeteciler tarafından çok inandırıcı bulunmamıştı.

SAMİMİ POZLARINI PAYLAŞTI

Son olarak arabesk albüm çalışması nedeniyle grubuyla gece gündüz çalışan Emre Kaya’yı stüdyosunda ziyaret eden Merve Boluğur, ünlü popçu ile hayli samimi pozlarını toplumsal medya hesaplarında paylaştı.

Enerjik ve keyifli olduğu gözlenen hoş oyuncunun el ele göz göze ve derin sohbetler yaparken çekilen fotoğrafları, “Bu aşk değil de nedir” dedirtti.

SESSİZLİĞİNİ KORUYOR

Yakın etrafı tarafından işkolik olduğu bilinen, arabesk albüme mola verip, yerlere çıktığında ise daima Merve Boluğur ile görüntülenen Emre Kaya, bu husustaki sessizliğini korurken, sempatik oyuncunun bunun tam aykırısı paylaşımlar yapması ise başları karıştırdı. Kaya’nın ise toplumsal medya hesaplarında işi ve spor dışında hiçbir paylaşım yapmaması dikkati çekiyor.

Öte yandan, son müziği ‘Tebessüm’ ile geçtiğimiz yaza damga vuran, arka arda verdiği konserler serisinin akabinde kapandığı stüdyoda adeta soluksuz çalışan Emre Kaya’nın merakla beklenen arabesk albümünün ise son kademeye geldiği öğrenildi.

Kaya’nın 21 müzikten oluşan ‘Usta Şarkılar’ isimli albümde, ‘Yaşayan Efsane’ dediği Hakan Altun, Orhan Gencebay, Müslüm Gürses, Yıldız Tilbe, Kibariye ve İbrahim Tatlıses üzere ve arabesk müziğin duayenlerinin seslendirdiği birbirinden bedelli eserler yer alıyor.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Merve Boluğur yeniden baş karıştırdı! için yorumda bulun

    Merve Boluğur yeniden baş karıştırdı! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Merve Boluğur yeniden baş karıştırdı! için ilk yorumu yapabilirsin.