Metehan Mimaroğlu’ndan Belhanda ve Balotelli övgüsü

Muhteşem Lig grubu Adana Demirspor, Bolu’da ikinci etap kamp çalışmalarını sürdürüyor. Samet Aybaba idaresinde Karaçayır Mahallesi’nde bir tesiste idman yapan Adana Demirspor, ısınma hareketleri ve ısınma koşusunun akabinde yarım saha maç yaptı. İdman pas çalışmasıyla devam etti. Adana Demirspor’un yaz transfer devrinde takımına kattığı Mario Balotelli ve Younes Belhanda da idmanda yer aldı.

“ADANA DEMİRSPOR ÇOK BÜYÜK BİR CAMİA”

İdman öncesi gazetecilere açıklamalarda bulunan Adana Demirsporlu Metehan Mimaroğlu, “Çok memnunum bu türlü bir topluluğa katıldığım için. Adana Demirspor çok büyük bir topluluk. Buraya gelip uğraş edeceğim için sevinçliyim, heyecanlıyım. Gruba katkı sağlayacağım elimden geldiğince. Gol ve asist olarak inşallah yardımcı olabilirim Adana Demirspor’a” diye konuştu.

“TARAFTARI ÇOK ÖZLEDİK”

Balotelli ve Belhanda üzere yıldız futbolcular tıpkı ekipte yer almanın çok hoş bir his olduğunu tabir eden Metehan Mimaroğlu, “Hepsi deneyimli oyuncular, meslekli oyuncular. Onların bize katacağı, bizim onlara yardımcı olacağımız çok şey var. Ahenk içerisinde devam ediyoruz şu anda. Taraftarı çok özledik. Taraftara karşı oynamayı özledik. Adana Demirspor taraftarını tüm Türkiye biliyor. Biz de onlara kavuşacağımız için memnunuz. Onların da bize katkısı olacağından eminiz. Maçlara da müspet biçimde yansıyacak. Onun da bilincindeyiz” halinde konuştu.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Metehan Mimaroğlu’ndan Belhanda ve Balotelli övgüsü için yorumda bulun

    Metehan Mimaroğlu’ndan Belhanda ve Balotelli övgüsü için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Metehan Mimaroğlu’ndan Belhanda ve Balotelli övgüsü için ilk yorumu yapabilirsin.