Miami’deki Formula 1 yarışına Serena Williams’ın biçimi damga vurdu!

Formula 1’de dönemin 5. yarışı Miami Grand Prix’sini Red Bull pilotu Max Verstappen kazandı. Son şampiyon Hollandalı pilot Verstappen, Suudi Arabistan ve Emilia Romagna Grand Prix’si sonrası dönemin 3. yarışını kazandı.

Charles Leclerc 2. olurken, Carlos Sainz 3. oldu. Red Bull pilotu Sergio Pérez ise yarışı 4. sırada tamamladı.

Mercedes pilotları Russell, yarışı 5. sırada tamamlarken Hamilton ise 6. sırada yer aldı.

Max Verstappen, “İnanılmaz bir yarıştı. Sonuna kadar heyecanı koruduk. Miami’de kazandığım için epeyce memnunum. Keyifli bir pazar günü oldu” dedi.

Charles Leclerc, “Fiziksel olarak şiddetli bir yarıştı. Verstappen’i bir noktada yakalayabilceğimi düşündüm. Red Bull, bugün sürat açısından avantajlıydı” dedi.

Carlos Sainz, “Savaşmam gerekti lakin podyuma tutunabildim. Lastikleri denetim etmek kolay olmadı. Hak ettiğimiz sonucu aldık” dedi.

Nefes kesen ve Red Bull’un Hollandalı pilotu Max Verstappen’in kazandığı Formula 1 Miami Grand Prix’sine ünlüler akın etti…

Formula 1 Miami Grand Prix’sine ünlü akını

Michael Jordan

DJ Khaled

David Beckham

Paris Hilton

Venus Williams

Serena Williams

Pharrell Williams

Lunay


Dwayne Wade

Lapo Elkann

Ashton Kutcher

Tony Parker

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Miami’deki Formula 1 yarışına Serena Williams’ın biçimi damga vurdu! için yorumda bulun

    Miami’deki Formula 1 yarışına Serena Williams’ın biçimi damga vurdu! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Miami’deki Formula 1 yarışına Serena Williams’ın biçimi damga vurdu! için ilk yorumu yapabilirsin.