Mircea Lucescu kadrosunu Kiev’e götürmeme kararı aldı

Dünya gündemi Rusya ile Ukrayna ortasındaki tansiyonu konuşurken Dinamo Kiev teknik yöneticisi Mircea Lucescu da ekibi için tedbir aldı.

The Guardian ve Financial Times, Rusya’nın Ukrayna’ya saldıracağı tarafında haberler yaptı. ABD basınına nazaran Rusya’nın Ukrayna’daki maksatlarından biri de başşehir Kiev olacak.

Bu gelişmelerin akabinde Dinamo Kiev’i çalıştıran Mircea Lucescu da ekibi Ukrayna’ya götürmeme kararı aldı.

Dinamo Kiev, Antalya’dan ayrılmayacak

Ukrayna Premier Ligi’nde başkan Shakhtar Donetsk’in 2 puan gerisinde yer alan Dinamo Kiev devre ortasında Antalya’ya kampa gelmişti.

Ukrayna takımı yaklaşık 2 haftadır Antalya’da kamp yapıyor. Evvelki plana nazaran Dinamo Kiev, Antalya’dan Ukrayna’ya dönüp birkaç gün orta verdikten sonra ikinci kampını yapacaktı.

Mircea Lucescu, savaş mümkünlüğü nedeniyle grubun Antalya’da kalmasına karar verdi. Birkaç günlüğüne ülkesi Romanya’ya giden Lucescu daha sonra tekrar Antalya’ya dönecek.

Dinamo Kiev ikinci bir karara kadar Antalya’dan ayrılmayacak.

Ukrayna’da dönemin ikinci yarısı planda değişiklik olmaması durumunda 25 Şubat’ta başlayacak.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Mircea Lucescu kadrosunu Kiev’e götürmeme kararı aldı için yorumda bulun

    Mircea Lucescu kadrosunu Kiev’e götürmeme kararı aldı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Mircea Lucescu kadrosunu Kiev’e götürmeme kararı aldı için ilk yorumu yapabilirsin.