MKE Ankaragücü Kulübü, PFDK’nin Owusu’ya verdiği cezaya reaksiyon gösterdi

Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamada, Owusu’nun Türkiye’de 4 aydır yaşadığı vurgulanarak, şu sözlere yer verildi:

“Bu sebeple futbolcumuz Türkçe bilmemekte ve gruba geldiği tarihten beri sadece grupla birlikte olduğu vakitlerde tercüman kullanmaktadır. Futbolcumuz, ferdî toplumsal medya hesaplarından kendisi ve grup için hazırlanan bütün taraftar imali görüntüleri güzel niyetli olarak paylaşmaktadır. Kendisi tarafından atılmış olan golü paylaşmış olduğu bir görüntü sebebiyle bu derece ağır bir ceza ile cezalandırılması karşısında, her puanın altın kıymetinde olduğu şampiyonluk yarışında hem kulübümüzü hem de futbolcumuzun mağduriyet yaşayacağı kuşkusuzdur. PFDK tarafından verilmiş olan karara karşı tüm hukuksal sürecin yakından takipçisi olacağımızı ve bütün bu süreçte futbolcumuzun yanında olduğumuzu hürmetle bildiririz.”

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. MKE Ankaragücü Kulübü, PFDK’nin Owusu’ya verdiği cezaya reaksiyon gösterdi için yorumda bulun

    MKE Ankaragücü Kulübü, PFDK’nin Owusu’ya verdiği cezaya reaksiyon gösterdi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak MKE Ankaragücü Kulübü, PFDK’nin Owusu’ya verdiği cezaya reaksiyon gösterdi için ilk yorumu yapabilirsin.