Montella: Ağzımızda acı bir tat bıraktı

Spor Toto Harika Lig’in 25.haftasında Adana Demirspor, konutunda Beşiktaş ile 1-1 berabere kaldı. Maç sonu basın toplantısında konuşan Adana Demirspor’un Teknik Yöneticisi Vincenzo Montella, futbolcularını tebrik ederek, “Gösterdikleri gayretten ötürü gurur duyuyorum. Hiç kimse kaybetmek istemiyordu. Taraftarımızın da takviyesiyle süper atmosfer oluşturduk. Rakibin ceza alanı içerisinde 43 defa topla buluştuk. Daha hoş bir akşam yaşayabilirdik lakin oluşmadı ağzımızda acı bir tat bıraktı” diye konuştu.

“Kanat oyuncularımdan memnunum”
Kadronun sağ ve sol kanat oyuncularından mutlu olduğunu kaydeden Montella, “Sağ taraftan daha çok ürettiğimiz üzere gözükse de sol taraftan da ortalar açtığımız ataklar var. Biz iki bekimizi birebir anda çıkartmıyoruz. Rakibin sol beki çok yetenekli. O yüzden sağ kanattan atak yaptık. Oradan çok duruma girdik. Lakin hem Kaan hem de Alper’den memnunum” tabirlerini kullandı.

Rakip ceza alanına 43 kez girdiklerini aktaran Montella, “İstatistik olarak baktığınızda ligin en uygun 4. defansı en güzel de 3. ofansif oyununa sahibiz. Girdiğimiz istatistiklere bakarsak bugün 43 defa ceza alanına girdik. O konumları çok yeterli değerlendirseydik sonuç çok farklı olabilirdi” değerlendirmesini yaptı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Montella: Ağzımızda acı bir tat bıraktı için yorumda bulun

    Montella: Ağzımızda acı bir tat bıraktı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Montella: Ağzımızda acı bir tat bıraktı için ilk yorumu yapabilirsin.