Mostafa Mohamed için Atalanta iddiası!

Mostafa Mohamed, Avrupa piyasasında isminden kelam ettirmeye devam ediyor. Fotomaç’ın haberine nazaran Mısırlı futbolcu artık de Atalanta ile anılıyor. Genç golcüyle yakından ilgilenen İtalyan takımı, Nef Stadyumu’nda art geriye oynanacak Fenerbahçe ve Marsilya maçlarını izlemesi için İstanbul’a bir temsilci gönderecek.

Atalanta ayrıyeten Galatasaray’ın Roma’da Lazio ile oynayacağı müsabakayı da yakından takip edecek. İtalyan takımın, orta transferde sarı-kırmızılı kadronun kapısını çalmaya hazırlandığı söz edildi. 

10 MİLYON EURO GELİR BEKLENİYOR

Galatasaray, öncelikle satın alma opsiyonlu olarak kiraladığı Mostafa Mohamed’in tapusunu alacak. İdare ve teknik heyet ortasında yapılan toplantıda bu bahis masaya yatırılırken, teknik heyet de yeterli bir teklif gelmesi halinde Mısırlı forvetin satılmasına onay verdi. 31 Aralık’a kadar Zamalek’e yazılı bildirim yapılacak ve Mısır takımına mukaveledeki satış bedeli olan 4 milyon dolar ödenecek. Böylelikle oyuncunun satılmasının önündeki pürüz kalkmış olacak. Galatasaray’ın Mostafa Mohamed’in bonservisi için 10 milyon euro istediği ve bu sayıdan aşağıya düşmeyi düşünmediği söz edildi.

MURIEL’İ SATACAK

Atalanta elindeki santrforlardan birisini satmayı düşünüyor. 8 gol 5 asistlik performans ortaya koyan Zapata’nın performansından şad olan İtalyan grubu, 9 maçta 1 gol atabilen Muriel’i elden çıkaracak. 30 milyon euro piyasa kıymeti bulunan Kolombiyalı yıldızı satmak isteyen Atalanta, Muriel’in yerini Mohamed ile dolduracak.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Mostafa Mohamed için Atalanta iddiası! için yorumda bulun

    Mostafa Mohamed için Atalanta iddiası! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Mostafa Mohamed için Atalanta iddiası! için ilk yorumu yapabilirsin.