Murat Sancak: Şenol Güneş, Beşiktaş’a iyi olsun

Adana Demirspor Lideri Murat Sancak, Muhteşem Lig’in 25. haftasında 1-1 biten Beşiktaş maçı sonrasında siyah – beyazlı kadro için flaş açıklamalarda bulundu. Sancak, Beyaz TV’ye yaptığı açıklamada yeni dönemde Beşiktaş’ta teknik yöneticilik koltuğuna Şenol Güneş’in oturacağını söyledi.

“ŞENOL GÜNEŞ, BEŞİKTAŞ’A GÜZEL OLSUN”
Güneş’in kesin olarak Beşiktaş Teknik Yöneticisi olacağını lisana getiren Murat Sancak, “Beşiktaş’ın yeni dönemde teknik yöneticisi Şenol Güneş oldu. Kesin Beşiktaş’a gidiyor. Şenol hoca Beşiktaş’a iyi olsun. Kesin ve net. Nedenini söyleyeyim. Miguel diye kondisyonerimiz vardı. Beşiktaş’ta misyona başladı. Şenol hocanın yardımcısıydı. Şenol hoca Beşiktaş’ta. Güzel olsun şimdiden.” sözlerini kullandı.

“BEŞİKTAŞ İLE KARDEŞİZ”
Beşiktaş ile kardeş kulüp olduklarını söyleyen Sancak, “Biz Beşiktaş ile kardeş kulübümüz. Biz Beşiktaş’ı çok severiz. Onlar da bizi severler. Beşiktaş 1903 yılında kurulmuş bir kadro ve haksız galibiyetlere de muhakkak gereksinimi yok.” dedi.

Beşiktaş, teknik yönetici Sergen Yalçın ile yolların ayrılmasının akabinde yola Lider Karaveli ile devam etmişti.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Murat Sancak: Şenol Güneş, Beşiktaş’a iyi olsun için yorumda bulun

    Murat Sancak: Şenol Güneş, Beşiktaş’a iyi olsun için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Murat Sancak: Şenol Güneş, Beşiktaş’a iyi olsun için ilk yorumu yapabilirsin.