Napoli, Kim Min Jae transferi için harekete geçiyor

Fenerbahçe’nin Çin Ligi’nden takımına kattığı ve çubuklu forma altında gösterdiği performasnla Avrupa’nın kıymetli kulüplerinin dikkatini çeken Kim Min-Jae için birinci somut adım İtalya’dan geliyor. Uzun müddettir Kim’e ilgisi olduğu yazılıp çizilen Serie A gruplarından Napoli, Güney Koreli stoperin transferi için hareket geçme kararı aldı. Napoli Sportif Yöneticisi Cristiano Giuntoli’nin hafta içinde İstanbul’a gelerek Kim’in transferi için Sarı-Lacivertli kurmaylar ile masaya oturacağı bildirildi.

ELJIF’İ DE O ALMIŞTI…

Cristiano Giuntoli, Eljif Elmas’ın Napoli’ye transferinde de başrolü oynamış bir isimdi. Fenerbahçe’nin Kim Min Jae’nin transfer görüşmelerinde kapıyı 25 milyon Euro’dan açacağı ve bir sonraki mümkün transferden de hisse talep edeceği gelen haberler ortasında. Güney Koreli stoperin Fenerbahçe ile 2025 haziranına kadar kontratı bulunuyor. Fenerbahçe, Kim’i istediği fiyattan satması durumunda önümüzdeki dönem önemli bir transfer transfer kaynağına da sahip olmuş olacak.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Napoli, Kim Min Jae transferi için harekete geçiyor için yorumda bulun

    Napoli, Kim Min Jae transferi için harekete geçiyor için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Napoli, Kim Min Jae transferi için harekete geçiyor için ilk yorumu yapabilirsin.