Nestor El Maestro: ‘Bugün gerekeni yapamadık, Giresun çok gergindi’

SPOR Toto Üstün Lig Ahmet Çalık Dönemi’nin 27’nci haftasında GZT Giresunspor, Göztepe’yi 3-1 mağlup etti. Maçın akabinde teknik yöneticiler açıklamalarda bulundu.

Yeşil beyazlı takımın teknik yöneticisi Hakan Keleş, uzun vakittir kazanamadıklarını fakat Göztepe’yi yenerek biraz nefes aldıklarını belirtti.

Göztepe maçını kazanmak istediklerini ve kazanma isteğini de alana yansıttıklarını söyleyen Keleş, “Baştan sona kadar üstün oynadık, yalnızca son dakikalarda biraz baskı yedik. Lakin seyircimizin önünde kazanmak hoştu, uzun vakittir onları da keyifli demiyorduk. Oyuncularımıza teşekkür ediyorum, söylediğimiz her şeyi yaptılar. Uygun bir maç çıkardılar. Gelecek ismine yeterli oldu” dedi.

Keleş, haftalardır âlâ oyunlarını alana yansıtamadıklarını da tabir ederek, şöyle konuştu:

“Bugün bulduğumuz durumları attık. Daha fazla da atabilirdik. İkili avantajı da kazandık, sıkıntı maçlar başlıyor. Seyircilerimize takviyelerinden ötürü çok teşekkür. Önümüzde Rize maçı var ona hazırlanacağız, onu da kazanmak istiyoruz. Biraz rahatlamak için. Oradan âlâ bir sonuçla dönersek içerde oynayacağımız maçlarda daha moralli hale getirecek. Her maç kıymetli, her puan kıymetli. Uzun vakittir kazanamıyorduk biraz nefes aldık fakat her şey bitmiş değil şimdi.”

MAESTRO: GEREKENİ YAPAMADIK

Göztepe Teknik Yöneticisi Nestor El Maestro da, “Bugün gerekeni yapamadık. Ne 1 puan için ne 3 puan için. Saha içinde baskımız falan yoktu, Giresun da çok gergindi fakat kornerden yediğimiz goller bizi geri düşürdüğü üzere rakibe de kazandırdı” diye konuştu.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Nestor El Maestro: ‘Bugün gerekeni yapamadık, Giresun çok gergindi’ için yorumda bulun

    Nestor El Maestro: ‘Bugün gerekeni yapamadık, Giresun çok gergindi’ için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Nestor El Maestro: ‘Bugün gerekeni yapamadık, Giresun çok gergindi’ için ilk yorumu yapabilirsin.