Nick Jonas-Priyanka Chopra çifti bebeklerinin fotoğrafını birinci sefer paylaştı

Hint asıllı İngiliz oyuncu ve eski hoşluk kraliçesi Priyanka Chopra ile müzikçi Nick Jonas, 2018 yılında günlerce süren bir dizi merasimle evlenmişti. Memnun bir evlilik sürdüren çift, birkaç ay evvel müjdeli haberi duyurmuştu.

Kızlarının dünyaya geldiğini duyuran ikili, memnunluklarını takipçileriyle paylaşmıştı. Ünlü çift, “Taşıyıcı anne tekniğiyle bir bebek sahibi olduğumuzu doğrulamaktan memnunluk duyuyoruz. Ailemize odaklandığımız bu periyotta özel hayatımıza hürmet istiyoruz. Çok teşekkürler” açıklamasını yapmıştı.

GÜÇ GÜNLER SONRASI BİRİNCİ KARE

Daha evvel çocuk sahibi olmak istediklerini belirten Jonas ve Chopra, taşıyıcı anne yoluyla dünyaya getirdikleri bebekleri Malti Marie, yoğun bakım ünitesinde 100 günden fazla kalmıştı. Güç vakitleri atlatan ikili, kızlarının fotoğrafını birinci kere toplumsal medyada Anneler Günü’ne özel olarak paylaştı.

İkilinin toplumsal medyada paylaştığı fotoğrafta, 39 yaşındaki Chopra’nın, bebeğini göğsünde uyuttuğu dikkat çekerken, eşi Jonas ile çekilen fotoğrafı takipçilerinden kısa müddette çok sayıda beğeni ve yorum aldı. Ortak bir açıklamayla bebeklerinin fotoğrafını paylaşan ikili, gönderiyi şu sözlerle paylaştı:

Bu Anneler Günü’nde deneyimlediğimiz son birkaç ayı ve içinde bulunduğumuz durumu düşünmeden edemiyoruz. 100 gün geçirdikten sonra sonunda küçük kızımız konuta geldi. Her ailenin seyahati benzersizdir, bizimki kuvvetli birkaç ay olsa da, geriye dönüp baktığımızda, her anın ne kadar pahalı ve eksiksiz olduğu açıkça ortaya çıkıyor.

“ANNEN VE BABAN SENİ ÇOK SEVİYOR”

İkili, kelamlarına; “Küçük kızımız nihayet meskene döndüğü için çok memnunuz. Los Angeles’taki tüm hekimlere, hemşirelere ve uzmanlara, yolun her adımında özverili bir formda orada olan hemşirelere teşekkür etmek istiyoruz. Bir sonraki kısmımız artık başlıyor, bebeğimiz hakikaten çok tatlı. Annen ve baban seni seviyor. Tüm annelerin Anneler Günü kutlu olsun” diye devam etti.

“DÜNYANIN EN HOŞ KADINIYLA EVLİYİM”

Öte yandan müzikçi Nick Jonas, geçtiğimiz yıl kasım ayında eşi ile evliliklerinin ikinci yıl dönümünü toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla kutlamıştı.

Düğün karelerini paylaşan Jonas, gönderisine, “İki yıldır en şahane, ilham verici ve hoş bayanla evliyim. Yıl dönümümüzü kutlu olsun. Seni seviyorum” notunu düşmüştü.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Nick Jonas-Priyanka Chopra çifti bebeklerinin fotoğrafını birinci sefer paylaştı için yorumda bulun

    Nick Jonas-Priyanka Chopra çifti bebeklerinin fotoğrafını birinci sefer paylaştı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Nick Jonas-Priyanka Chopra çifti bebeklerinin fotoğrafını birinci sefer paylaştı için ilk yorumu yapabilirsin.