‘O Ses Türkiye’ final mi yapıyor? Acun Ilıcalı açıkladı

İngiltere Championship grubu Hull City’i satın almak için gün sayan Acun Ilıcalı, evvelki akşam Etiler’de bir yerde eski ulusal futbolcu Emre Belözoğlu ile birlikte yemek yedi.

“UMARIM HAYALİME KAVUŞURUM”

Muahedenin tam olarak tamamlanmadığını belirten ünlü televizyoncu, “Şu an için her şey olumlu gidiyor. Olağan ki çok heyecanlı ve memnunum. Hull City’i bir Inter, Milan, Manchester yapma hayallerim var, umarım bu hayallerime kavuşurum” dedi.

Ilıcalı, “Bunun yanı sıra birçok Türk futbolcu yahut antrenörleri yetiştirmek ekipte görmek, bu biçimde ülkeme yarar sağlamak beni ayrıyeten memnun ediyor” sözlerini kullandı.

Başarılı üretimci, son günlerde reyting sonuçlarının berbat olması sebebiyle “O Ses Türkiye yarışının erken final yapacağı” istikametinde çıkan haberlerle ilgili de konuştu.

“O SES TÜRKİYE DEVAM EDECEK”

Acun Ilıcalı, “Delinin biri kuyuya taş atıyor, birtakım beşerler da inanıyor. Ben jürimden çok memnunum, hepsini çok seviyorum. Programımı da çok seviyorum, bu türlü bir şey kelam konusu değil” açıklamasını yaptı.

Müsabakanın eski heyet üyesi Hadise Açıkgöz’le ilgili olarak ise Ilıcalı, “Hadise’yi de çok seviyorum, kendisiyle ‘O Ses Türkiye Rap’te birlikte olacağız” dedi.

‘O Ses Türkiye’nin birinci döneminden beri heyet koltuğunda oturan ünlü popçu Hadise’nin yerine yarışın yeni döneminde Oğuzhan Koç transferi gerçekleşmişti.

‘O SES TÜRKİYE’ HEYETLERİ

Sevilen yarışta daha evvel; Mustafa Sandal, Yıldız Tilbe, Gökhan Özoğuz, Sibel Can, Hülya Avşar, MFÖ’den Mazhar Alanson ve Özkan Uğur da vazife yapmıştı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ‘O Ses Türkiye’ final mi yapıyor? Acun Ilıcalı açıkladı için yorumda bulun

    ‘O Ses Türkiye’ final mi yapıyor? Acun Ilıcalı açıkladı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak ‘O Ses Türkiye’ final mi yapıyor? Acun Ilıcalı açıkladı için ilk yorumu yapabilirsin.