Oğulcan Engin ve Miray Daner’e ‘evlilik sorusu!

Sinan Engin ile müzikçi Seda Sayan’ın oğlu Oğulcan Engin, geçtiğimiz akşam oyuncu sevgilisi Miray Daner’le birlikte Kuruçeşme’de bir yerden çıkarken objektiflere yansıdı.

El ele yerden çıkan çiften Engin’e, muhabirler “Oğulcan Beyefendi, Miray Hanım’a evlilik teklifi ettiğiniz ve yazın evleneceğiniz haberleri yanlışsız mu?” sorusunu yöneltti.

Oğulcan, “Sonra konuşalım bunları arkadaşlar, düzgün akşamlar” demekle yetindi. Miray Daner’in, çenesine ve yüzüne yaptığı süreç ise dikkatlerden kaçmadı.

“ÇENENE NE OLDU?”

Vakit zaman sevgilisiyle verdiği aşk pozlarını takipçileriyle paylaşan Miray Daner’in, geçtiğimiz günlerde toplumsal medyada yayınladığı gönderideki bir ayrıntı hayranlarının radarına takılmıştı.

Takipçileri, genç oyuncunun çenesine dolgu yaptırdığını sav etmişti. Kısa müddette gündem olan paylaşıma; “Çenene ne oldu?”, “Dolgu biraz fazla olmuş”, “Neden yaptın bunu kendine?” halinde yorumlar gelmişti. Birtakım toplumsal medya kullanıcıları ise Daner’in fotoğrafına photoshop yaparken ayarı kaçırdığı tarafında görüş bildirmişti.

Öte yandan ünlü çift, daha evvel Bebek’te el ele objektiflere takılmıştı. Gazetecileri görünce kısa vadeli şaşkınlık yaşayan Miray Daner, “İlişkiniz nasıl gidiyor?” sorusunu, “Güzel…” formunda cevaplamıştı. Oğulcan Engin ise koşar adımlarla aracına yönelmişti.

AŞKINI BU TÜRLÜ İLAN ETTİ

Daner, sevgilisiyle yer aldığı fotoğrafı Instagram hesabından gözler önüne sermişti. Hoş oyuncunun gönderisine kalp emojisi eklemesi ve sevgilisini etiketlemesi dikkatlerden kaçmamıştı.

İkili, 2022 yılını da birlikte karşılamış, yılbaşı gecesini Engin’in ailesiyle geçirmişti. Ünlü işletmeci, sevgilisiyle çekilen fotoğrafını birinci kere Instagram hesabından yayınlamıştı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Oğulcan Engin ve Miray Daner’e ‘evlilik sorusu! için yorumda bulun

    Oğulcan Engin ve Miray Daner’e ‘evlilik sorusu! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Oğulcan Engin ve Miray Daner’e ‘evlilik sorusu! için ilk yorumu yapabilirsin.