Oğulcan Engin’den günler sonra ‘Seda Sayan’ paylaşımı

Müzikçi Seda Sayan, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde Çağlar Ökten’den evlilik teklifi almış, 24 Nisan’da sürpriz bir formda Beşiktaş’taki lüks bir otelde evlenmişti. Mayıs ayında Prag’da yapılması planlanan nikâh merasimi, Seda Sayan’ın grubunun vizede yaşadığı meşakkat yüzünden İstanbul’da gerçekleşmişti.

Ünlü ismin gelinliği Gülşah Saraçoğlu, Çağlar Ökten’in damatlığı Tolga Çam imzası taşımıştı. Sayan’ın, nikah şahitliğini Safiye Soyman ve Esra Özmen, Çağlar Ökten’in ise Faik Öztürk ve Fuat Özdolgun yapmıştı.

OĞULCAN ENGİN NİKAHA KATILMADI

Sayan’ın eski eşi Sinan Engin ile evliliğinden dünyaya gelen oğlu Oğulcan Engin’in nikâh merasiminde olmaması dikkat çekmişti. Tezlere nazaran; 31 yaşındaki işletmeci, duruma reaksiyon göstermişti. Seda Sayan’ın oğlunu yanında görmek istemesine karşın Oğulcan Engin düğüne katılmamıştı.

ANNESİNİN EVLİLİĞİ HAKKINDA SESSİZ KALDI!

Geçtiğimiz haftalarda sevgilisi Miray Daner ile görüntülenen Oğulcan Engin, özel hayatıyla gündemden düşmeyen annesi Seda Sayan’ın Çağlar Ökten ile nikâh merasimine katılmadığının hatırlatılması üzerine sessizliğini korumuştu.

DEDİKODULARIN AKABİNDE BİRİNCİ PAYLAŞIM

Şimdilerde kendisinden yaşça küçük eşiyle balayında olan Seda Sayan, mevzuyla alakalı sessizliğini sürdürürken, Oğulcan Engin’den bir atak geldi.

Engin, küs olduğu ileri sürülen annesi Seda Sayan ile fotoğrafını Instagram hesabından yayınladı. Oğulcan Engin, “Anneler Günü” temalı gönderisiyle haklarında çıkan söylentileri yalanlamış oldu.

SEDA SAYAN KIZDI: KÜÇÜK DEYİP DURMASINLAR!

Öte yandan nikah sonrası Sayan, 33 yaşında olduğu söyleyen Çağlar Ökten ile ortalarındaki yaş farkına yapılan yorumlara sonlanmıştı. Ünlü isim, 2. Sayfa’ya gönderdiği bildiride “Çağlar’a ‘yaşı küçük’ deyip durmasınlar. 11 yaşında çocuk sahibi adam. Nasıl ‘küçük yaştaki’ diye bahsedilir!” diyerek sitem etmişti.

Seda Sayan’ın haberi toplumsal medyada yayınlanınca müzikçi, 33 yaş bilgisiyle alay etti ve gülücük emojisi koymuştu. Sayan’ın bu çıkışına takipçiler ise tekrar “Oğlun yaşında” yorumları yağdırmıştı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Oğulcan Engin’den günler sonra ‘Seda Sayan’ paylaşımı için yorumda bulun

    Oğulcan Engin’den günler sonra ‘Seda Sayan’ paylaşımı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Oğulcan Engin’den günler sonra ‘Seda Sayan’ paylaşımı için ilk yorumu yapabilirsin.