Site icon Magazin Haberleri – Magazinin Curcunası

Oktay Kaynarca’nın yeni dizisi ve rolü belirli oldu!

Hatırı sayılır bir hayran kitlesine sahip olan, yayınlandığı periyodun reyting rekortmeni Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz (2015-2021) dizisinde 199 kısım boyunca ‘Hızır Çakırbeyli’ rolünü oynayan Oktay Kaynarca’nın yeni projesi netleşti. Yeni dönemde ekranlara gelecek dizinin ayrıntıları da belirli olmaya başladı.

“ÇOK BÜYÜK BİR İŞ YAPACAĞIZ”

Kaynarca, 27 Ocak’ta 57’nci yaşını dostlarıyla kutlamıştı. Kadıköy Koşuyolu’nda bulunan, kız kardeşi Onur Kaynarca’nın sahip olduğu yerde konuklarını ağırlayan oyuncu, yeni projeler hakkındaki soruları şöyle cevaplamıştı:

Bu yıl üretimci olarak beni göreceksiniz, çok büyük bir iş yapacağız. Tıpkı vakitte oyuncu olarak da ekranlarda olacağım. ATV’de olacak bu işimiz, haziran ayı başında çekimlere başlayacağız, eylülde yayına çıkmış olacak. Hakikaten çok yorucu olacak, çekim yaparken bu kadar yorulmamıştım, herkesle tek tek ilgileniyorum. Çekim, cast iki kat daha fazla çalışıyorum.

‘CEZAYİR’ KARAKTERİNİ OYNAYACAK

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine nazaran; Oktay Kaynarca’nın birebir vakitte yapımcılığını da üstleneceği dizi, eylül ayında ATV’de yayınlanacak. Çekimleri haziran sonunda başlayak üretimin ismi ‘Ben Bu Cihana Sığmazam’ olacak.

Onur Tan’ın direktör koldtuğunda oturacağı dizi, ismini Nesimi’nin efsane bir şiirinden alıyor. Alican Yaraş ve Yusuf Alp’in yazdığı dizide, Oktay Kaynarca sürprizi bol bir karaktere hayat verecek. Ünlü oyuncunun rolünün ismi ise ‘Cezayir’.

Öte yandan oyuncu takımı netleşmek üzere olan dizinin birtakım sahnelerinin Türki Cumhuriyetleri’nde çekileceği öğrenildi.

EDHO GERİ Mİ DÖNÜYOR?

Kaynarca, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin dijital ortamda tekrar çekileceği ve kendisinin takımda olmadığı haberlerine açıklık getirmişti. 57 yaşındaki sanatçı, şu tabirleri kullanmıştı:

Benim haberim yok, biz yokuz. Biz projenin içinde değiliz, o denli bir şey varsa da haberimiz yok. Bu husus ile ilgili karar mercii ben değilim. Bu hususları başka arkadaşlar ile konuşursanız daha sağlıklı olur ancak bizi uzaktan yakından hiçbir formda ilgilendirmiyor, bir bilgimiz de yok.

“HER BİTİŞ BİR BAŞLANGIÇTIR”

Toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımla EDHO izleyicilerine veda eden oyuncu, “Yayına başladığımız birinci günden itibaren hiç eksilmeyen ilginize, sevginize, bizi ailenizden birileri olarak görmenize, sorgusuz sualsiz yüreklerinize kazırcasına sahiplenmenize, son ana kadar devam etmesi için beslediğiniz umutlarınıza sonsuz teşekkür ederim. Yedi yıl birlikte yol yürüdüğüm, birçok rekoru, başarıyı, memnunluğu, acıyı, sevinci birlikte yaşadığım Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz grubunun en büyüğünden en küçüğüne, emeği geçen bütün arkadaşlarıma; son devir yaşanan bütün aksiliklere karşı duruş biçiminiz, etik haliniz, iş disiplininiz ve yaşadıklarınıza karşın sabrınız için yüreklerinizden öpüyorum. Ellerinize yüreklerinize sıhhat. Bazen kelam biter, yol biter, seyahat biter ancak her bitiş bir başlangıçtır. Hoşça kalın” iletisini yazmıştı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Exit mobile version