Okul bahçesinde dans eden miniklere Sefo ve Edis’ten konser sürprizi!

İstanbul’un Küçükçekmece ilçesinde bulunan Arif Nihat Asya Ortaokulu’nda Sefo’nun ‘Bilmem Mi?’ ve Edis’in ‘Martılar’ isimli müzikleriyle dans eden öğrencilerin manzaraları, toplumsal medyada gündem oldu.

MİNİKLERİN DANSI ÇOK KONUŞULDU

Okuldaki öğrencilerin dans ettikleri manzaraları yayınlayan Twitter kullanıcısı ise paylaşımına; ‘Bizim okulda çocuk olmak bu türlü güzelleşiyor’ notunu düştü ve Sefo’yu etiketledi.

KONSERE MÜSAADE ÇIKTI

Üç milyondan fazla kişinin izlediği görüntü sonrası Sefo, bu okulda konser yapmak için müsaade istedi. Ünlü rapçiye; Küçükçekmece Belediyesi’nden karşılık geldi.

Twitter’dan “Küçükçekmece’deki bu okulda konser yapmak için kimden müsaade alabiliriz?” sorusunu yönelten Sefo’ya, Küçükçekmece Belediyesi, “Sizi ne vakit belediyemizde ağırlayalım?” karşılığını verdi.

EDİS DE DAYANAMADI

Sefo’nun paylaşımının akabinde birebir okulda çalan ‘Martılar’ müziğiyle dans eden öğrencilere popçu Edis de kayıtsız kalmadı.

Sefo’nun ’10 numara ortam’ paylaşımına göndermede bulunan ünlü popçu, “11 numara ortam” bildirisiyle imajları yayınladı.

“HADİ KALK GİDİYORUZ”

23 yaşındaki Sefo’nun “Şurada bir Edis&Sefo konseri” yorumuna meslektaşı Edis Görgülü de ‘Hadi kalk gidiyoruz’ biçiminde karşılık verdi.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Okul bahçesinde dans eden miniklere Sefo ve Edis’ten konser sürprizi! için yorumda bulun

    Okul bahçesinde dans eden miniklere Sefo ve Edis’ten konser sürprizi! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Okul bahçesinde dans eden miniklere Sefo ve Edis’ten konser sürprizi! için ilk yorumu yapabilirsin.