Olay yaratan öpüşme sahnesi! Hamdi Alkan eşi Selen Görgüzel’i uyardı mı?

Boşanmak üzere olan bir çiftin son buluşmasının anlatıldığı oyunda Selen Görgüzel ve İfan Kangı’nın performansı gece damga vurdu. 1 saat 15 dakika süren oyunu izleyenler arasında Gögüzel’in eşi Hamdi Alkan da vardı.

Seyirciler arasındaki yerini alan Alkan eşine destek oldu. 

Oyunun ilerleyen dakikalarında ise bir öpüşme sahnesi gerçekleşti. Sahne öncesi Kangı, Hamdi Alkan’dan izin istedi.

İrfan Kangı, oyunu keserek eşi Selen Görgüzel’i izlemeye gelen yönetmen Hamdi Alkan’a dönerek, “Hamdi Ağabey şimdi Selen Hanım’ı öpeceğim ama sonra bu ilişkimizi etkilemesin öpebilir miyim? Benim eşim de burada, hanım beni eve almayacak.” diyerek izlemeye gelenleri güldürdü.

Selen Görgüzel, “Hamdi Alkan’a senaryoyu gösterdiniz mi?” sorusuna “Hiç göstermedim. Hamdi Bey’e işimi, kararlarımı çok sormam sadece paylaşırım” ifadelerini kullandı

Selen Görgüzel’in rol arkadaşı İrfan Kangı, “Hamdi Abi nerede, buralarda mı? Son işte beraber çalışacaktık, muhtemelen kovuldum, başlamadan kovulmuş olabilirim” diyerek, esprili bir açıklamaya imza attı.

Hamdi Alkan, oyun sonrası basın mensuplarının röportaj teklifini geri çevirdi.

Konuşmak istemeyen Alkan, “Onların oyunu konuştular. Benim konuşacak bir şeyim yok. Güzel bir oyundu. Çok teşekkür ederim” dedi.

Gözden Kaçmasın

Hamdi ile boşanmanın eşiğinden döndük!Haberi görüntüle

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Olay yaratan öpüşme sahnesi! Hamdi Alkan eşi Selen Görgüzel’i uyardı mı? için yorumda bulun

    Olay yaratan öpüşme sahnesi! Hamdi Alkan eşi Selen Görgüzel’i uyardı mı? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Olay yaratan öpüşme sahnesi! Hamdi Alkan eşi Selen Görgüzel’i uyardı mı? için ilk yorumu yapabilirsin.