Omar Elabdellaoui; Norveç’i değil, Galatasaray’ı seçti

Galatasaray ile bu dönem başında geçireceği kampın çok değerli olduğunu düşünen Norveçli sağ bek bu nedenle önlemli hareket ediyor. Gözünden geçirdiği şanssız kaza sonrası 1 yıl alanlardan uzak kalan ve Galatasaray’da kontratının son yılına giren 30 yaşındaki oyuncu hem kulübe borcunu ödemek hem de sergileyeceği performansla yeni bir kontrat yapmak istiyor. Âlâ bir kamp geçirerek döneme formda bir giriş yapmak isteyen Omar’ın bu dönemle ilgili büyük beklenti içinde olduğu ve çok konsantre olduğu belirtildi.

30 yaşındaki oyuncu ligde son 4 maçta sakatlığı nedeniyle forma giyemezken toplamda 7 müsabakada 549 dakika alanda kalabildi.

Cebrail’den açıklama

Galatasaray’ın transfer listesindeki Cebrail Kareyel transferiyle ilgili açıklama yaptı. Altay’dan ayrılan genç sağ bek, lider adayı Dursun Özbek ile görüştüğünü açıkladı.

Radyospor’da konuşan Cebrail Kareyel, “Altay ile mukavelem sona erdi. Galatasaray lider adayı Dursun Özbek ile İstanbul’a geldiğimde görüşmem olmuştu. Bu görüşme tanışma babında oldu. Dursun Özbey’in otelinde kalıyorduk, tanıştık. Sayın Özbek beni beğendiğini söyledi, bu formda kısa bir sohbetimiz oldu. Transfer konusu hiç konuşulmadı” dedi.

Ada muştusu

Galatasaray’da lider adayı Dursun Özbek, 11 Haziran seçimleri öncesi konuştu. Özbek, “Bizim odağımız G.Saray’ı, konusunda deneyimli bir grupla, ayrıntılıca planlanmış bir çalışmayla mali bağımsızlığa kavuşturarak, geleceğini garanti altına almaktır. Bu bizim yalnızca Galatasaray’ı sevenlere değil çocuklarımıza, torunlarımıza karşı sorumluluğumuzdur” dedi.

Ada konusunda da konuşan Özbek, “Galatasaray Adası’nda en kısa vakitte üyelerimize hizmet verir bir toplumsal tesis alanı oluşturmak için çalışmalara başlayacağız. Tüm bu çalışmaların maliyeti de idare şuramız tarafından karşılanacaktır” diye ekledi.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Omar Elabdellaoui; Norveç’i değil, Galatasaray’ı seçti için yorumda bulun

    Omar Elabdellaoui; Norveç’i değil, Galatasaray’ı seçti için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Omar Elabdellaoui; Norveç’i değil, Galatasaray’ı seçti için ilk yorumu yapabilirsin.