Ömer Onan: “Obradovic’le 24-25 yaşında tanışmayı çok isterdim…”

Misli TV basketbol yorumcuları Nazlıcan Elestekin ve Gökhan German, Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanvekili Ömer Onan’ın konuğu oldu.

“Önümüzde bir sürü proje vardı, seçim bir sene ertelenince projeleri ister istemez durdurduk…” diyerek sözlerine başlayan Onan; “Seçimleri yeni bitirdik. Yeni gelen arkadaşlarla ısınma arifesindeyiz. İlk dönem yapmak isteyip de pandemiden dolayı yapamadıklarımız vardı. Şimdi onları hızlı şekilde hayata geçirmek istiyoruz…” dedi.

Misli.com’un sponsorluğu hakkında görüşlerini aktaran Onan; “Misli.com ile olan birlikteliğimiz çok önemli. Özellikle TBL’ye sponsor olması… Ben uzun süre birlikteliğimizin devam edeceğine inanıyorum. Çünkü artık bir aile olduk, daha iyi ne yapabiliriz, neler geliştirebiliriz onu düşünüyoruz…” şeklinde konuştu.

Nazlı Elestekin’in; “Kariyerinizdeki kırılma anı nedir?” sorusuna, “Fenerbahçe’ye geçiş…” olarak yanıt veren Ömer Onan; “3 büyükler o zaman çok yoktu. Hep müessese takımları vardı. O karardan sonra, Fenerbahçe’ye geçiş yaptıktan sonra ben de daha skorer bir kimliğe büründüm…” diyerek cevapladı.

Gökhan German’ın; “Çalışmaktan en çok keyif aldığınız koç kimdi?” sorusuna, “Her koçun iyi yanları olduğu kadar zor yanları vardır ama oyuncu, koçun kendisinden ne istediğini hızlıca kavrayıp adapte olursa aralarındaki ilişki de rahat gidiyor. Takım içerisindeki performansı da dolayısıyla artıyor. Ben en iyi zamanımı Neven Spahija ile oynadım. Aydın Örs’ün yeri ayrı, hepimiz için bir öğretmen gibiydi. Ama mesela, Zeljko Obradovic’le 24-25 yaşında tanışmayı çok isterdim. Beni bambaşka bir yere götürebilirdi…” dedi.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Ömer Onan: “Obradovic’le 24-25 yaşında tanışmayı çok isterdim…” için yorumda bulun

    Ömer Onan: “Obradovic’le 24-25 yaşında tanışmayı çok isterdim…” için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Ömer Onan: “Obradovic’le 24-25 yaşında tanışmayı çok isterdim…” için ilk yorumu yapabilirsin.