ÖZEL – Beşiktaş’ta Rıdvan Yılmaz ve Ersin Destanoğlu gerçeği! Özkaynak’ta bir ayrılık daha

Valerien Ismael’in transfer raporu doğrultusunda takım planlamasını oluşturan Beşiktaş’ta Ersin Destanoğlu ve Rıdvan Yılmaz’ın ayrılıkları gündeme geldi. Siyah-beyazlılarda genç oyuncularla ilgili Aralık 2020’de yaşananlara MİLLİYET ulaştı. Öte yandan Beşiktaş’ta Rıdvan Yılmaz ve Ersin Destanoğlu’nun akabinde bir genç oyuncunun daha ayrılık ihtimali ortaya çıktı.

WEGHORST KARARINI ÇARŞAMBA İLETECEK

Beşiktaş Lideri Ahmet Parıltı Çebi, Wout Weghorst’u takımlarına katmak için uğraş harcadıklarını belirterek, “Forvette önceliğimiz Weghorst. Oyuncu son kararını çarşamba (yarın) bize iletecek” dedi. Gedson Fernandes ile ilgili spekülasyonlara da karşılık veren Çebi, “Yalan yanlış konuşanlar artık susmalı. Gedson’u transfer periyodu resmi olarak başladığı gün açıklayacağız” diye konuştu.

BONSERVİS BEDELİ 3 MİLYON EURO MU?

Alman medyası, UEFA Avrupa Ligi’ni kazanan Eintracht Frankfurt’un 21 yaşındaki Rıdvan Yılmaz’ın bonservisi için Beşiktaş’a 3 milyon euro ödeyeceğini argüman etti. Bild gazetesinde yer alan haberde, Alman grubunun sportif yöneticisi Markus Krösche’nin haftalardır büyük uğraş harcadığı transferi 3 milyon euro karşılığında bitirdiği ileri sürüldü. A Ulusal Grup kampından ayrılan Rıdvan’ın kısa müddet içinde Almanya’ya giderek, Frankfurt’la 5 yıllık resmi mukavele imzalaması bekleniyor.

RESMİYET KAZANMADI

Kartal, Eintracht Frankfurt’a transfer olan Rıdvan Yılmaz ve Avrupa’dan önemli teklifler alan Ersin Destanoğlu ile Aralık 2020’de beşer yıllık yeni mukavele için her bahiste anlaşmıştı. Altyapıdan yetişen genç yıldızlar, 2023’te bitecek mukavelelerini 2025’e kadar uzatan imzaları da attı. Lakin Rıdvan ve Ersin’le yapılan yeni mukaveleler ortadan geçen 1.5 yıllık süreçte Türkiye Futbol Federasyonu’na bir türlü gönderilmediği için resmiyet kazanmadı.

ALMANLARIN İŞİNE YARADI

Beşiktaş’ın yeni kontratları TFF’ye gönderememesinin perde gerisinde “limit” sorununun bulunduğu ortaya çıktı. Siyah-beyazlıların, ekip harcama limitinin aşılması tehlikesi yüzünden yeni mukaveleleri TFF’ye yollayamadığı belirlendi. Rıdvan ve Ersin’in 2023’te özgür kalacak olmaları Kartal’ın pazarlık talihini azalttı. Fırsatı kaçırmayan Frankfurt, Rıdvan’la anlaşırken, Ersin’in gerçek kıymetinin altında bir bedelle ekipten ayrılma riski de arttı.

SERDAR SAATÇI DA YUVADAN UÇABİLİR

Rıdvan Yılmaz ve Ersin Destanoğlu üzere Beşiktaş akademisinden yetişen genç stoper Serdar Saatçı’nın mukavelesi de 2023’te bitecek. Siyah-beyazlılar, 19 yaşındaki oyuncuyla şimdiye kadar yapılan görüşmelerde yeni kontrat için mutabakat sağlayamadı. Baht bulduğu tüm maçlarda olumlu puan toplayan Serdar Saatçı yeni kontrata imza atmazsa dönem sonunda bedelsiz olarak ekipten ayrılabilecek.

Ibrahimovic’in eksiksiz soyunma odası konuşması

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. ÖZEL – Beşiktaş’ta Rıdvan Yılmaz ve Ersin Destanoğlu gerçeği! Özkaynak’ta bir ayrılık daha için yorumda bulun

    ÖZEL – Beşiktaş’ta Rıdvan Yılmaz ve Ersin Destanoğlu gerçeği! Özkaynak’ta bir ayrılık daha için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak ÖZEL – Beşiktaş’ta Rıdvan Yılmaz ve Ersin Destanoğlu gerçeği! Özkaynak’ta bir ayrılık daha için ilk yorumu yapabilirsin.