Özge Özpirinçci: Burak yüzünü görmeden ismini koymayacak

Bebek’te bulunan bir kuaför salonunda görüntülenen Özge Özpirinçci ve Burak Yamantürk’e oyuncu arkadaşları Serkan Keskin ve Meriç Aral’da eşlik etti. Yaklaşık üç saat kuaförde kalan dörtlü, rutin bakımlarını yaptırıp birlikte vakit geçirdi.

Kuaförden birinci ayrılan isimler Serkan Keskin ve Meriç Aral oldu. Köpekleriyle birlikte objektiflere yansıyan ikili, bebek bekleyen Özge Özpirinçci’nin yaşadığı memnunluğu gazetecilerle paylaştı.

“DOĞUMA AZ KALDI”

Daha sonra yerden çıkan Özge Özpirinçci ve Burak Yamantürk, soruları yanıtladı. SEkiz aylık gebe olan Özge Özpirinççi, “Çok yeterliyim. Doğumu az kaldı. Sıhhatler yerinde” diye konuştu.

Özge Özpirinçci, bebek için isim düşünüp düşünmedikleri sorusuna “Burak yüzünü görmeden ismini koymayacak” cevabını verdi. Özpirinçci, daha evvel yaptığı bir açıklamada bebeğinin akrep burcu olmaması için dua ettiğini söylemişti. Hoş oyuncu bunun hatırlatılması üzerine “Fantastik bir yorum natürel ki de. Sağlıklı olması yeterli” dedi.

“ANNELERİ BULUŞTURDUM”

Özpirinçci, Aslıhan Doğan Turan ve Mert Vidinli ile buluştu. Vidinli, Turan ve Özpirinçci ile birlikte çekilen fotoğrafları Instagram hesabından “Anneleri buluşturdum. Aslıhan’dan küçük tüyolar” notuyla yayınladı.

Fotoğraflarda karnının yeterlice belirginleştiği görülen 35 yaşındaki oyuncunun, saçlarını kısaltması da dikkatlerden kaçmadı.

Ünlü oyuncu, 6 Haziran’da gebe olduğu tezlerini doğrulamıştı. Tarkan’ın baba olduğu vakit duyurduğu görüntü ile haberi açıklayan Özpirinçci, “Dokuz değil, 13 hafta. Mutluluğumuzu ve heyecanımızı paylaşan herkese çok teşekkürler” diyerek, sevgilisi Burak Yamantürk’ü de etiketlemişti.

Geçtiğimiz ay tabip denetimine giden Özpirinçci’ye, ultrasonda bir köpeğin eşlik etmesi dikkat çekmişti. Hayvansever kimliğiyle bilinen oyuncunun ultrasonda bile onlardan kopamaması hayranlarını şaşırtmıştı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Özge Özpirinçci: Burak yüzünü görmeden ismini koymayacak için yorumda bulun

    Özge Özpirinçci: Burak yüzünü görmeden ismini koymayacak için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Özge Özpirinçci: Burak yüzünü görmeden ismini koymayacak için ilk yorumu yapabilirsin.