Özge Özpirinçci’den kızı Mercan’la birinci paylaşım!

Meslektaşı Burak Yamantürk ile yedi yıllık birlikteliklerini evlilikle taçlandıran oyuncu Özge Özpirinçci, 30 Kasım tarihinde birinci bebeğini kucağına aldı. Şimdilerde anne olmanın heyecanını yaşayan ünlü oyuncu, bebeğiyle birinci karelerini toplumsal medya sayfasından paylaştı.

Instagram’da 3.4 milyon takipçisi olan Özpirinçci, eşi Yamantürk ile birlikte kızları Mercan’ın elini tuttukları fotoğrafı sevenlerinin beğenisine sundu.

BİNLERCE BEĞENİ GELDİ

Bu pozlarına beyaz kalp emojisiyle birlikte “Yavru” notunu düşen 36 yaşındaki hoş oyuncuya, kısa müddette binlerce beğeni ve yorum geldi.

Öte yandan Özpirinçci, geçtiğimiz günlerde Yeniköy’de bir marketten çıkarken objektiflere takılmıştı. Anne sütü arttırıcı çay aldığı görülen oyuncu, çıkış kapısında basın mensuplarını görünce “Çok acelem var, üzgünüm konuşamayacağız. Biliyorsunuz” demişti.

“MERCAN’LA EVDEYİM”

“Konuşacak bir şey yok” diyen Özpirinçci, “Hayatım çok kolay bu ortalar, Mercan’la evdeyim, sağlıklıyım, memnunuz çok şükür” tabirlerini kullanmıştı.

2022 yılına kucağında kızı Mercan’la girdiğini söyleyen 35 yaşındaki hoş oyuncu, “İnşallah bütün yılım kucağımda kızım ile geçer” halinde konuşmuştu.

“MERCAN’A ŞİFA OLMAYA GİDİYORUM”

Öncesinde ise Etiler’deki özel bir klinik çıkışı kameralara yansıyan çiçeği burnunda anne, kendisini bekleyen gazetecilere, “Arkadaşlar bu soğukta beklediniz ancak kusura bakmayın. Mercan meskende annem aradı, vitaminlerimi aldım ona şifa olmaya gidiyorum” demişti.

Yakın arkadaşı Berrak Tüzünataç’ın kızlarının babası Yamantürk’e benzediği kelamları oyuncuya hatırlatıldığında ise, “Evet, Burak’a benziyor” tabirlerini kullanmıştı.

“HABERİ VERDİKLERİNDE GÖZLERİM DOLDU”

Kıvanç Tatlıtuğ’un eşi Başak Dizer’in de gebe olduğu sorulan Özge Özpirinçci, “O kadar memnunuz ki, bana haberi verdiklerinde gözlerim doldu. Erkek çocukları olacak inşallah. İsmini ne koyacaklarını bilmiyorum” formunda konuşmuştu.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Özge Özpirinçci’den kızı Mercan’la birinci paylaşım! için yorumda bulun

    Özge Özpirinçci’den kızı Mercan’la birinci paylaşım! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Özge Özpirinçci’den kızı Mercan’la birinci paylaşım! için ilk yorumu yapabilirsin.