Perşembenin galibi değişmedi! ‘Camdaki Kız’ tepede yer aldı

Kantar Medya’nın datalarına nazaran; Camdaki Kız’ın 20’nci kısmı, Total kategorisinde 8,88 reyting ve yüzde 21,07 izlenme hissesi ile, AB kategorisinde 10,98 reyting ve yüzde 28,57 izlenme hissesi ile, ABC1 kategorisinde ise 11,20 reyting ve yüzde 26.04 izlenme hissesi ile üç kategoride de birinci olarak, günün en çok izlenen imali oldu.

Havaalanına giderek Sedat’ı meskene döndürmeyi başaran Nalan, Rafet Bey’i de çocuklarını affetmeye ikna etti. Tüm ailesini tekrar konakta toplayan Rafet, onlara bir baht daha verdi. Feride’nin de ısrarlarıyla kendisine gelen mecmua kapak çekimi teklifini kabul eden Nalan, Sedat’a karşı gücü eline almak üzere harekete geçmeye başladı. Muzo ise Nalan’a benzetmeye çalıştığı yalancı sevgilisi Melisa’yı Nalan ve Sedat ile tanıştırdı. Nalan, Sedat’ı Cana ile yakalayacağını zannederken Cana ile buluşmaya gelenin Adil olduğunu gördü.

‘Nalan’ karakterini Burcu Biricik’in canlandırdığı dizinin oyuncu takımında; Cihangir Ceyhan, İhtilal Yakut, Enis Arıkan, Engin Şenkan, Feri Baycu Güler, Feyyaz Şeri-foğlu, Hamza Yazıcı, Hande Ataizi, Merve Polat, Nihal Menzil, Işık Sürer, Selma Ergeç, Şerif Erol, Tamer Levent ve Tuğrul Tülek üzere başarılı isimler rol alıyor. Senaryosunu Seda Altaylı Turgutlu ve Yeşim Aslan’ın kaleme aldığı dizinin direktörlüğünü ise Nadim Güç üstleniyor.

Üretimini OGM Pictures’ın üstlendiği Camdaki Kız, yeni kısımlarıyla her perşembe akşamı Kanal D’de.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Perşembenin galibi değişmedi! ‘Camdaki Kız’ tepede yer aldı için yorumda bulun

    Perşembenin galibi değişmedi! ‘Camdaki Kız’ tepede yer aldı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Perşembenin galibi değişmedi! ‘Camdaki Kız’ tepede yer aldı için ilk yorumu yapabilirsin.