Red Bull Homerun heyecanı bu kere Uludağ’ı saracak

 

Türkiye’nin en heyecan verici kış sporu aktifliği Red Bull Homerun, 5 Mart 2022 Cumartesi günü Bursa’yı ele geçirecek. Aktiflikte yüzlerce ekstrem spor ve adrenalin tutkunu, Uludağ’da bir ortaya gelecek.

Yarışmacıların 200 metre koşarak ekipmanlarına ulaşacağı sonrasında en süratli halde bitiş çizgisine varmaya çalışacağı Red Bull Homerun kayak ve snowboard olmak üzere 2 kategoriden oluşacak. Farklı ve unutulmaz bir kış sporu tecrübesi yaşamak isteyenlerin katılacağı Red Bull Homerun’da her kategorinin bayan ve erkek birincilerine sürpriz mükafatlar verilecek.

Birincisi 2020 yılında gerçekleştirildi
Türkiye’de birinci defa 2020 yılında gerçekleştirilen Red Bull Homerun, Kartalkaya, Uludağ, Erciyes ve Palandöken’de kayak severleri bir ortaya getirmişti. Tüm kayak merkezlerinde birebir anda gerçekleştirilen aktiflikte bayan ve erkeklerde şampiyonlar sürpriz mükafatların sahibi olmuştu.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Red Bull Homerun heyecanı bu kere Uludağ’ı saracak için yorumda bulun

    Red Bull Homerun heyecanı bu kere Uludağ’ı saracak için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Red Bull Homerun heyecanı bu kere Uludağ’ı saracak için ilk yorumu yapabilirsin.