Red Bull Homerun heyecanı bu kez Uludağ’ı saracak

Türkiye’nin en heyecan verici kış sporu etkinliği Red Bull Homerun, 5 Mart 2022 Cumartesi günü Bursa’da düzenlenecek. Etkinlikte yüzlerce ekstrem spor ve adrenalin tutkunu, Uludağ’da bir araya gelecek.

Yarışmacıların 200 metre koşarak ekipmanlarına ulaşacağı sonrasında en hızlı şekilde bitiş çizgisine varmaya çalışacağı Homerun kayak ve snowboard olmak üzere 2 kategoriden oluşacak. Farklı ve unutulmaz bir kış sporu deneyimi yaşamak isteyenlerin katılacağı yarışmada kategorinin kadın ve erkek birincilerine sürpriz ödüller verilecek. Kayıtların son güne kadar devam edeceği ücretsiz etkinlikte eşsiz bir deneyim yaşamak isteyenlerin internet sitesi üzerinden kayıtlarını yaptırabilecekler.

İlki 2020 yılında gerçekleştirildi

Türkiye’de ilk kez 2020 yılında gerçekleştirilirken, Kartalkaya, Uludağ, Erciyes ve Palandöken’de kayak severleri bir araya getirmişti. Tüm kayak merkezlerinde aynı anda gerçekleştirilen etkinlikte kadın ve erkeklerde şampiyonlar sürpriz ödüllerin sahibi olmuştu.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Red Bull Homerun heyecanı bu kez Uludağ’ı saracak için yorumda bulun

    Red Bull Homerun heyecanı bu kez Uludağ’ı saracak için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Red Bull Homerun heyecanı bu kez Uludağ’ı saracak için ilk yorumu yapabilirsin.