Riekerink ve Ümit Karan İskenderunspor’la sözleşme imzaladı

İskenderun’da bir otelinde düzenlenen imza merasiminde konuşan kulüp lideri Hakan Bolat, güzel tahlil yaptıklarını ve nasıl başarılı olacaklarının projesini çizdiklerini söyledi.

Üç ideolojiyle yola çıktıklarını ve bunun birincisinin kulüp tarihine sahip çıkmak olduğunu aktaran Bolat, ikincisinin de alt yapı kurup futbolcu yetiştirmek olduğunu vurguladı.

Her vakit şampiyonluğa oynayan bir ekip olacaklarının altını çizen Bolat, “Bugün TFF 3. Lig’deyiz, yarın nerede olacağımızı Allah bilir. Olağan ki biz de üst liglere çıkmak istiyoruz ve elimizden geleni yapıyoruz. Bence bu yıl TFF 3. Lig’in en uygun takımını kurduk. Şampiyonluğun en büyük adayı İskenderunspor. Elimizden gelen her şeyi yapacağız.” sözlerini kulandı.

RIEKERINK: TÜRK OYUNCULARIN ÖNÜ AÇILIR

Kulübün CEO’su olan Hollandalı futbol adamı Jan Olde Riekerink, burada bulunmaktan memnunluk duyduğunu lisana getirdi.

Futbolda 26 yıllık deneyime sahip olduğunu anlatan Riekerink, geride kalan periyotta iki kulübü kendisi için çok kıymetli gördüğünün altını çizerken, bunların Galatasaray ve Ajax olduğunu belirtti.

İskenderunspor’a çok büyük katkı sağlayacağına inandığını vurgulayan Riekerink, öncelikli gayelerinin şampiyonluk olduğunu kaydetti.

Harika Lig’deki yabancı oyuncu sınırlamasıyla ilgili soru üzerine Riekerink, “Benim için Türkiye Futbol Federasyonunun aldığı karar değerli. Bundan ötürü da Türk oyuncuların önü açılır diye düşünüyorum.” cevabını verdi.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Riekerink ve Ümit Karan İskenderunspor’la sözleşme imzaladı için yorumda bulun

    Riekerink ve Ümit Karan İskenderunspor’la sözleşme imzaladı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Riekerink ve Ümit Karan İskenderunspor’la sözleşme imzaladı için ilk yorumu yapabilirsin.