Roman Abramovic’in kızından Putin’e tepki! Ülkeye girişi yasaklanmıştı

İNGİLTERE’YE GİRİŞİ YASAKLANDI

Ukrayna’ya işgal teşebbüsünün akabinde İngiltere’ye Rusya’ya karşı yaptırımlarda bulundu. İngiliz hükümeti Chelsea’nin Rus sahibi Roman Abramovic’in Birleşik Krallık’a girişini yasakladı.

‘MAL VARLIKLARINA EL KOYULSUN’

İngiltere Personel Partisi Milletvekili Chris Bryant, yolsuzlukla temaslı olduğu tezlerine ait telaşlara atıfta bulunarak, hükümetin Rus milyarder Roman Abramovich’in mal varlıklarına el koyması gerektiğini söyledi.

‘CHELSEA’NİN MÜLKİYETİNİ ELİNDEN ALIN’

Avam Kamarası’nda konuşan Bryant, hükümeti Chelsea Kulübü’nün mülkiyetini elinden almak ve mal varlıklarına el koymak dahil olmak üzere Abramovich’e karşı harekete geçmeye çağırdı.

SOFIA’NIN ATILIMI ŞAŞIRTTI

Rusya’nın Ukrayna’yı işgali sonrası İngiltere’de reaksiyon gören Chelsea’nin sahibi Rus milyarderin kızı, Vladimir Putin atağıyla şaşırttı. Sofia’nın paylaşımı Ada’da büyük ses getirdi.

PUTIN’E REAKSİYON GÖSTERDİ

Ukrayna işgaline karşı çıkan Sofia, Vladimir Putin’e reaksiyon gösteren paylaşımlarda bulundu. Çoğunlukla Londra’daki konutunda yaşayan 27 yaşındaki Sofia, bu hareketiyle şaşırttı.

TUTUMU ŞAŞKINLIĞA NEDEN OLDU

Putin ile Roman Abramovic’in uygun ilgilerinin olması nedeniyle bu tutum, şaşkınlığa neden oldu. Zira son vakitlerde başta İngiltere Başbakanı Boris Johnson da dahil olmak üzere herkes Roman Abramovic ve ailesinin Rusya’ya geri dönmesi yaptırımını gündemde tutuyordu.

SES GETİREN O PAYLAŞIM

Sofia Abramovic, ‘Rusya, Ukrayna ile bir savaş istiyor’ yazısındaki Rusya’yı silerek Putin yazılı fotoğrafı yayınladı ve Kremlin’in en büyük propangandası Rusların birçok Putin’le bir arada yazısını koydu.

YENİ ÜYE OLAN HERKESE 20 TL İKRAM

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Roman Abramovic’in kızından Putin’e tepki! Ülkeye girişi yasaklanmıştı için yorumda bulun

    Roman Abramovic’in kızından Putin’e tepki! Ülkeye girişi yasaklanmıştı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Roman Abramovic’in kızından Putin’e tepki! Ülkeye girişi yasaklanmıştı için ilk yorumu yapabilirsin.