Romeo Beckham evlilik için hazır!

Eski futbolcu  David Beckham ve moda dizayncısı Victoria Beckham’ın küçük oğlu Romeo Beckham’ın da ağabeyi Brooklyn Beckham üzere kendini evliliğe hazır hissettiği ve yakın vakitte evleneceği konuşuluyor.

Yaklaşık üç yıldır model Mia Regan (19) ile memnun bir birliktelik süren Beckham’a yakın kaynaklar; çiftin münasebetlerinin güzele gittiğini ve yakın vakitte önemli adımlar atabileceklerini tabir etti.

“UZUN VADELİ GELECEK İSTEDİKLERİ AÇIKTI”

The Daily Mirror’a konuşan bir kişi, Mia, Romeo’nun annesi Victoria’ya yakın. Çiftin birlikte uzun vadeli bir gelecek istediği esasen açıktı. Şimdiden birbirlerinin ruh eşi olduklarından bahsediyorlar.” açıklamasını yaptı.

Tıpkı kaynak, ikilinin birlikte büyük bir aile kurmak için sabırsızlandığını da kelamlarına ekledi.

“İLGİYİ ÜZERİNE ÇEKMEK İSTEMEDİ”

19 yaşındaki Romeo Beckham’ın kız arkadaşına evlenme teklifi etmek için bilhassa ağabeyinin düğününü beklediği ve böylelikle ilgiyi üzerine çekmemiş olacağı da tezler ortasında…

Ayrıyeten Romeo ve Mia’nın, Brooklyn ve Nicola’dan çok daha sade bir düğün istedikleri ve çiftin yurt dışında değil, İngiltere’de evlenmeyi planladıkları öne sürüldü.

GÖRKEMLİ DÜĞÜN

İngiltere’nin en güçlü ünlüleri ortasında yer alan Victoria Beckham-David Beckham çiftinin 23 yaşındaki oğlu Brooklyn Beckham, geçtiğimiz ay nişanlısı Nicola Anne Peltz (27) ile evlenmişti.

Çiftin düğünü, gelinin ailesinin kıymetinin 76 milyon sterlin olduğu konuşulan Florida, Palm Springs’te bulunan malikanede yapılmıştı. Merasimin maliyetinin 3 milyon sterlin civarında olduğu da ortaya atılan savlar ortasında yer almıştı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Romeo Beckham evlilik için hazır! için yorumda bulun

    Romeo Beckham evlilik için hazır! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Romeo Beckham evlilik için hazır! için ilk yorumu yapabilirsin.