Rusya’nın işgal teşebbüsünün akabinde Şota’dan acı itiraf: Ne yazık ki…

ONUR DİNÇER/SKORER DIŞ HABERLER

Acun Ilıcalı Championship takımı Hull City’yi satın aldıktan sonra Şota Arveladze’yi grubun başına getirmişti. Gürcü teknik adam vazifeye geldikten sonra birinci transferini Türkiye’den yaptı.

İŞLER ZIT GİDİYOR

Hull City Fenerbahçe’nin İranlı oyuncusu Allahyar Sayyadmanesh’i renklerine kattı. Lakin İngiliz grubunda işler zıt gidiyor.

7 MAÇTA YALNIZCA 1 GALİBİYET ALDI

Şota Arveladze Hull City’nin başında 7 maçta sırf 1 galibiyet alabildi. 34 puanla 20. sırada bulunan Hull City, küme düşme potasının 13 puan üzerinde yer alıyor. Gürcü teknik adam, Rusya’ya reaksiyonsuz kalmadı.

BERBAT ANILARI CANLANDI

Rusya’nın Ukrayna’ya askeri müdahalesi, Hull City teknik yöneticisi Şota Arveladze’nin hafızasında makus anıları canlandırdı. İngiltere’nin The Sun gazetesine konuşan Şota, misal formda Rusya’nın Gürcistan’a müdahale ettiği periyodu ve bununla ilgili niyetlerini açıkladı.

‘GÜRCİSTAN’DA DA ÇATIŞMALAR OLDU’

The Sun’a konuşan Şota, “Bugün bile Gürcistan’daki durum hala gergin. Ukrayna’daki tüm dostlarıma en yeterli dileklerimi göndermeliyim. Ukrayna, sevdiğimiz bir ülke. Gürcistan bağımsızlığını kazandıktan sonra ülkede birçok çatışma oldu ve artık de Ukrayna’da oluyor” dedi.

YENİ ÜYE OLAN HERKESE 20 TL ARMAĞAN

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Rusya’nın işgal teşebbüsünün akabinde Şota’dan acı itiraf: Ne yazık ki… için yorumda bulun

    Rusya’nın işgal teşebbüsünün akabinde Şota’dan acı itiraf: Ne yazık ki… için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Rusya’nın işgal teşebbüsünün akabinde Şota’dan acı itiraf: Ne yazık ki… için ilk yorumu yapabilirsin.