Sabah kahvaltısı Kıvanç’tan! Tatlıtuğ bu sefer menemen yaptı

Tarz danışmanı eşi Başak Dizer Tatlıtuğ ile memnun bir evliliği olan ve şimdilerde baba olmaya hazırlanan ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, bir müddettir profesyonel aşçılık eğitimi alıyor.

AŞÇILIK EĞİTİMİ ALIYOR

Mutfak eğitiminde dördüncü ayını tamamlamak üzere olan 38 yaşındaki Kıvanç Tatlıtuğ, hünerlerini geçtiğimiz hafta yaptığı paylaşımla ortaya koymuştu.

EŞİNDEN DİKKAT ÇEKEN YORUM

Ünlü ismin elmalı turta yaptığı görüntüye dakikalar içinde binlerce beğeni ve yorum gelmişti. Bu paylaşıma kayıtsız kalmayan Başak Dizer ise eşine “Şekerci mi baban senin?” yorumunu yapmıştı.

Tatlıtuğ, son paylaşımında tekrar mutfaktaki hünerlerini sergiledi. Tabiata olan tutkusuyla bilinen güzel oyuncu, karavanda menemen yaptığı anları “O bir klasik” notuyla yayınladı.

“MENEMEN YAPARKEN BİLE YAKIŞIKLI”

Ünlü oyuncunun paylaşımına; binlerce beğeni ve “Kıvanç Tatlıtuğ Menemen yapıyor ve hayat dört dakikalığına mükemmelleşiyor”, “Adam menemen yaparken bile yakışıklı”, “Her bahiste güzel olmak zorunda mısın?”, “Şimdi şefler düşünsün” üzere yorumlar geldi.

ŞİMDİDEN TEKLİF YAĞIYOR

Öte yandan Kıvanç Tatlıtuğ-Başak Dizer çifti, bebek heyecanı yaşarken, firmalar ortasında da adeta rekabet başladı. Minik Tatlıtuğ’a bebek bezinden pusete kadar birçok firmadan şimdiden teklifler geliyor.

Markalar reklamlarında minik Tatlıtuğ’u görmek isterken, beş aylık gebe olan Başak Dizer’in bir mobilya firmasından reklam teklifi aldığı konuşuluyor.

Akşam gazetesinin haberine nazaran; bebek odası ekiplerini tanıtması için Başak Dizer’e 200 bin dolar (yaklaşık 2.7 milyon TL) teklif eden bir firma, ‘hayır’ cevabını aldı.

44 yaşındaki ünlü tarz danışmanının kelam konusu teklifi geri çevirmesinde, 2016 yılında Paris’te nikah masasına oturduğu oyuncu eşi Kıvanç Tatlıtuğ’un rolü olduğu öne sürüldü.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Sabah kahvaltısı Kıvanç’tan! Tatlıtuğ bu sefer menemen yaptı için yorumda bulun

    Sabah kahvaltısı Kıvanç’tan! Tatlıtuğ bu sefer menemen yaptı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Sabah kahvaltısı Kıvanç’tan! Tatlıtuğ bu sefer menemen yaptı için ilk yorumu yapabilirsin.