Sadakatsiz’de Aras çılgına döndü! ‘Asya’nın yapamadığını yaptı’

Başrollerini Cansu Dere ve Caner Cindoruk’un paylaştığı ‘Sadakatsiz’ yeni kısımda; İpek’in ısrarı üzerine otomobil kullanmaya çalışan ve kaza yapan Ali mevtten döndü. Ucuz kurtulan Ali’nin ayağı kırıldı.

Sadakatsiz son kısımda; oğullarının başına gelen hadiseyle Asya ve Volkan’ın birbirlerine kenetlenmesi Aras’ı yıktı. Bu durumdan en az Aras kadar rahatsız olan Derin ise ona hissettiklerinin birebir olduğunu anlattı.

Kızının yanında Ali’nin olduğunu öğrenen ve çılgına dönen İpek’in babası ise bu durumu lehine çevirmek için harekete geçti. Kurnaz bir plan yapan İpek’in babası, Asya ve Volkan’dan; Ali’den şikayetçi olmamak için para istedi. Şayet parayı alamazsa Ali’nin geleceğinin meşakkate düşeceğini de belirtti.

Oğlu için meskenini satışa çıkaran Volkan, Ali’ye yardımcı olmak için Asya’nın konutunda kalmaya karar verdi. Bunu duyan Derin, çabucak harekete geçti ve Aras’ı aradı. Sevdiği bayanın eski kocasıyla tıpkı meskende kalacak olmasına dayanamayan Aras, Asya’yı bu bahiste uyardı.

Aras’ın annesini görmeye giden Haluk Güçlü, bu olayın araştırıldığını bu nedenle onu Ankara’ya gönderebileceğini söyledi. İkilinin sohbeti sırasında annesinin Aras’ı meyyit bildiği ortaya çıktı. Haluk’u takip ettiren Volkan da gerçekleri öğrendi. Bu hususla ilgili kayınpederi ile karşı karşıya gelen Volkan, ona iş birliği teklif etti.

Konutta konuşulan her şeyden Volkan’ın haberinin olmasından şüphelenen Asya, ona bir oyun oynadı. Eski eşinin Ali’ye yardım ettiği sırada Aras’la konuşuyormuş üzere yapan Asya, gece yarısında meskenden çıkacağını söyledi. Bunu kameradan izleyen Volkan ise Asya konuttan gitmesin diye onu bekledi. Yanılmadığını anlayan Asya, sabah kameraları buldu.

Soluğu Aras’ın yanında alan Asya, ondan meskeni aratması konusunda yardım istedi. Volkan’a çok kızan Aras ise onun bu yaptığının yanına kalmaması gerektiğini belirtti. Ona hak veren Asya, eski eşinden hesap soracağını söyledi. Lakin “Ali bu haldeyken babasını suçlayamam” dedi.

Volkan’a yardımcı olmak isteyen Derin ise babasından habersiz şirketten para aldı ve İpek’in babasına götürdü. Meskenlerinin satılmasının istemeyen Derin, Volkan’dan para istememeleri ve şikayetçi olmamaları karşılığında parayı verdi. Fakat bunu fırsat bilen İpek’in babası, tıpkı parayı Volkan’dan da almaya karar verdi.

Para konusunu öğrenmek için soluğu Volkan’ın yanında alan Derin ise Aras’ın gelişiyle şoke oldu. Öfkeden çılgına dönen Aras, Volkan’ın Asya’nın konutuna saklı kamera yerleştirdiğini bildiğini söyledi ve hesap sordu. Bu sırada Volkan’ın telefonunu parçaladı. Tam konuttan çıkarken Asya’nın fotoğrafını görünce meczuba dönen Aras, onun olduğu tabloyu paramparça etti.

İpek’in babasının para ile ilgili yaptıklarını anlatmak için Volkan’a gelen Asya ise evlenme teklifini kabul ettiği Aras’ı o denli görünce şoke oldu. Aras’ın geçirdiği öfke nöbeti toplumsal medyada gündem oldu. Birçok izleyici bunun Volkan ve Asya’nın hatası olduğunu belirtti.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Sadakatsiz’de Aras çılgına döndü! ‘Asya’nın yapamadığını yaptı’ için yorumda bulun

    Sadakatsiz’de Aras çılgına döndü! ‘Asya’nın yapamadığını yaptı’ için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Sadakatsiz’de Aras çılgına döndü! ‘Asya’nın yapamadığını yaptı’ için ilk yorumu yapabilirsin.