Sadakatsiz’de Asya’dan Aras’a büyük oyun! ‘Bazı şeyler hiç değişmez’

BBC’nin Bafta Ödüllü dizisi ‘Doctor Foster’dan ülkemize uyarlanan ve başrollerini Cansu Dere, Caner Cindoruk’un paylaştığı Sadakatsiz 39’uncu kısımda; sunum günü arkadaşlarıyla arbede eden Demir ve Ali ikilisinden Ali, annesini suçladı.

Kendini makûs hisseden Asya ise yalnız kalarak yapması gerekeni düşündü. Başının topladığında Gönül Hanım’ı arayan Asya, olanları unutup çocuklarını arkadaşlıkları konusunda uyarlamaları gerektiğini söyledi. Asya’yı haklı bulan Gönül ise bu durumu kabul etti.

Aras ve Asya’yı gören Leyla, çılgına dönerken; Kadir onu sakinleştirmek için uğraştı. Aras’ın dediklerini harfiyen Leyla’ya anlatarak onu kocasıyla görüştüreceğine kelam verdi. Duydukları akabinde Aras’ın peşine düşen Volkan ise onunla ilgili her şeyi ortaya dökmek için kanıt toplamaya başladı.

Telefonunu kapatarak herkesten uzaklaşmaya çalışan Asya ise konuta geldiğinde kapısında Volkan’la Aras’ı hengame ederken görünce sert çıktı. Asya’nın isteğiyle ortamı terk eden Aras, soluğu Leyla’nın yanında aldı.

Karısına birinci hiçbir şey hatırlamıyormuş üzere davransa da dayanamayan Aras, kavgalarının sebebinin değersiz olduğunu duyunca çılgına döndü. Leyla’nın kendisini aldattığını haykıran Aras, ondan şüphelendiği birinci gün eşine olan aşkının bittiğini söyledi.

Yaptıklarını kabul etmek istemeyen Leyla, kocasına yalvarsa da boşanacakları haberini kabullenmiş üzere yaptı. Asansörün önünde alyansını Aras’a veren Leyla’yı gören kat vazifelisi ise ikisini asansörün önünde fotoğrafladı. Bu kareleri de Volkan’a yolladı.

Aras’ın evli olduğuna dair tüm dokümanları derleyen Volkan, soluğu Asya’nın kapısında aldı. Ona olanı biteni anlatan Volkan, bunun hesabını soracağını söyledi. Bu kelamlara kızan Asya da eski eşine “Ne diyeceksin Volkan? ‘Onu yalnızca ben kandırabilirim’ mi diyeceksin” dedi.

Bu ortada Aras’a söylediği üzere İngiltere’ye gitmeyen Leyla, Derin’e giderek palavralarının hesabını sordu. Durumu toparlamaya çalışan Derin de eski arkadaşına bunu söylemenin ne kadar sıkıntı olduğunu, kendi hayatına bakması gerektiğini tavsiye etti.

Birebir gün Ali ile konuşan Asya, Aras konusunun kapandığını söyledi. Akabinde hastanede Leyla ile burun buruna geldi. Gelen bayanın Aras’ın eşi olduğunu hatırlayan Asya, durumu çaktırmadı.

Ali’yi konuşmak için davet eden Gönül, çocukları Derin’in meskeninde ağırladı. Bu sırada Derin, Ali’den Volkan’ın Asya’ya komşu olduğunu öğrendi. Volkan’ı umursamıyormuş üzere davranan Derin, o gelince hiç oralı olmadı ve meskenden çıktı. Eşinin bu atılımı Volkan’ı bir oldukça şaşırttı.

Öte yandan konuta gittiğinde intikam planı yapan Asya, sevgilisini arayarak akşam görüşmek istediğini söyledi. Boşanma süreçlerinin başladığını teyit eden Aras da Asya’ya her şeyi anlatmak için onu, ailesinin konutuna davet etti.

Tam her şeyi anlatmaya başlayan Aras, sevdiği bayana evli olduğunu söyledi. Bunu Volkan’dan öğrendiğini açıklayan Asya ise eşinin de geldiğini haber verdi.

Montunu alıp çıkan Asya, kapıya gelen Leyla’ya afiyet olsun dileklerini ileterek ortamı terk etti. Asya Yılmaz’ın bu atağı toplumsal medyada gündem oldu. Olağanda her hareketiyle dayanak gören Asya, bu kere Sadakatsiz izleyicilerini ikiye böldü.

Kimileri Asya’nın Aras için kurduğu planın yanlışsız olduğunu savunarak ona övgüler yağdırırken; birtakım izleyiciler de Asya’nın Aras’ı dinlemesi gerektiğini ve bu sefer pişman olanın kendisi olacağını söyledi.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Sadakatsiz’de Asya’dan Aras’a büyük oyun! ‘Bazı şeyler hiç değişmez’ için yorumda bulun

    Sadakatsiz’de Asya’dan Aras’a büyük oyun! ‘Bazı şeyler hiç değişmez’ için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Sadakatsiz’de Asya’dan Aras’a büyük oyun! ‘Bazı şeyler hiç değişmez’ için ilk yorumu yapabilirsin.