Şahane Avcı’dan ’emekliliği reddetti’ haberlerine cevap!

80’li yılların aranan isimlerinden Olağanüstü Avcı’nın maddi zorluklar yaşadığı sav edilmişti. Bir pansiyona yerleştirilen Avcı’nın mesken kirası ve faturalarını bir iş insanı ile hayranının ödediği haberleri geçtiğimiz aylarda magazin gündeminde de yer almıştı.

Toplumsal medya fenomeni Selin Ciğerci de Kusursuz Avcı’nın mesken kirasını ödemek için sanatkara ulaşmaya çalışmıştı. Fakat Ciğerci, 61 yaşındaki usta isme ulaşmayı başaramamıştı.

MADDİ ZORLUKLAR YAŞADIĞI TEZ EDİLMİŞTİ

80’li yılların aranan isimlerinden Kusursuz Avcı’nın maddi zorluklar yaşadığı tez edilmişti. Bir pansiyona yerleştirilen Avcı’nın mesken kirası ve faturalarını bir iş insanı ile hayranının ödediği haberleri geçtiğmiz aylarda magazin gündeminde de yer almıştı.

‘EMEKLİLİĞİ REDDETTİ’

Son olarak Avcı’nın emekliliği reddettiği ileri sürüldü. Sanatkarın konut kirasını ödeyen iş beşerinin, Kusursuz Avcı’nın emeklilik süreçleri için resmi görüşmeler yaptığı, Avcı’nın da “Ya duyulursa?” diyerek, bu durumu kabul etmediği konuşuluyor. Mükemmel Avcı’nın teklifi kabul etmiş olsa, 5 bin TL emekli maaşı alacağı da argüman edildi.

Hakkında çıkan haberlerin akabinde suskunluğunu bozan Avcı, hususla ilgili toplumsal medya hesabından açıklama yaptı. Ünlü sanatçı, şu sözlerle isyan etti:

İSYAN ETTİ: KINIYORUM!

“Benimle uğraşmayı alışkanlık haline getirmiş kimi şahıslar ve mecralar tarafından ortaya atılan yeni bir haberin varlığını öğrenmiş bulunmaktayım” diyen sanatçı, “Haber hiçbir halde gerçeği yansıtmamaktadır. Benim üzerimden bu tip haberler yaptırtan, yapan ve yayanları kınıyorum.”

“ŞAHSIMA YÖNELİK BİR ALGI OPERASYONU!”

Öte yandan daha evvel Kusursuz Avcı’nın fazla kilolarından kurtulmak için bıçak altına yattığı ileri sürülmüştü. Yaşadığı maddi krizler ve buhran nedeniyle sahnelerden uzak olan Avcı’nın eski günlere dönmek için bu kararı aldığı da argüman edilmişti.

Olağanüstü Avcı, hakkında çıkan haberlerin akabinde hususla ilgili açıklama yapmıştı. Sessizliğini bozan ünlü isim, “İtibarsızlaştırmak, karalamak, gaye göstermek için şahsıma yönelik bir algı operasyonudur gidiyor ve kasıtlı olarak olaylar olduğundan farklı gösterilmeye çalışılıyor. Nefrete sevk eden, manipülatif, abartılı, temelsiz, adaletsiz, vicdan mahrumu ithamlarla tezlerle karşı karşıya getirilip, polemiklere çekilmek isteniyorum” demişti.

“Hiç tanımadığım ya da haklı nedenlerle ilişiğimi kestiğim beşerler bile utanmadan benimle ilgili bir de gösteri peşine düşüyorlar. Bunlar düzgün taktikler ancak tutmaz.” tabirlerini kullanan Olağanüstü Avcı, “Öncelikle samimiyetsizler ve inandırıcı değiller. Dahası taraflı ve çelişkili oldukları her hallerinden görülüyor, üstelik reaksiyon de alıyorlar. Zira Türk halkı uyanıktır, ben bir açıklama yapmasam dahi, kimi nereye koyacağını çok güzel bilir. En derin sevgi ve hürmetlerimle canlarım…” diye konuşmuştu.

“YENİ AMELİYAT OLMADIM”

Avcı, ayrıyeten kelamlarını, “Bu ortada şu fotoğraf problemi… Ben tüp mide ameliyatı yeni olmadım. Araştırmadıkları nasıl da bariz. 20 Ocak 2017’de paylaşılan bir fotoğrafı güya yeniymiş üzere veriyorlar. Ayrıyeten o açıdan kim fotoğraf çekilirse çekilsin o denli çıkar” halinde noktalamıştı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Şahane Avcı’dan ’emekliliği reddetti’ haberlerine cevap! için yorumda bulun

    Şahane Avcı’dan ’emekliliği reddetti’ haberlerine cevap! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Şahane Avcı’dan ’emekliliği reddetti’ haberlerine cevap! için ilk yorumu yapabilirsin.