SAİT UÇAR KİMDİR, neden öldü, hastalığı neydi? Sanatçı Sait Uçar kaç yaşındaydı, ne kanseriydi, müzikleri neler?

Sait Uçar ile ilgili bilgiler gündemde araştırılan mevzular ortasında bulunuyor. Karadeniz müziği seslendiren Sait Uçar hayatını kaybetti. Sait Uçar’ın mevt haberini Menajeri Naz Özcan açıklandı. Pekala Sait Uçar kimdir, hastalığı neydi? Sait Uçar kaç yaşındaydı?

Sait Uçar, bir müddettir kanser tedavisi görüyordu. Sait Uçar’ın mevt haberini Menajeri Naz Özcan verdi. Özcan “Sanat Çınarımız canımız Sait Uçar’ı kaybettik. Yeri cennet olsun. Allah bizlere ve sevenleri sabır versin” dedi.

SAİT UÇAR KİMDİR?

Sait Uçar 3 Nisan 1962 tarihinde Trabzon’un Maçka ilçesinde doğdu. Karadeniz müziğinin bilinen isimlerinden olan Sait Uçar, birinci ve orta tahsilini Hamsiköy’de tamamladı ve Trabzon Ticaret Lisesi’ni bitirdi. Zigana Dumanı, İlacım Var Ellerde isimli albümleri bulunuyor.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. SAİT UÇAR KİMDİR, neden öldü, hastalığı neydi? Sanatçı Sait Uçar kaç yaşındaydı, ne kanseriydi, müzikleri neler? için yorumda bulun

    SAİT UÇAR KİMDİR, neden öldü, hastalığı neydi? Sanatçı Sait Uçar kaç yaşındaydı, ne kanseriydi, müzikleri neler? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak SAİT UÇAR KİMDİR, neden öldü, hastalığı neydi? Sanatçı Sait Uçar kaç yaşındaydı, ne kanseriydi, müzikleri neler? için ilk yorumu yapabilirsin.