Sakin Burak Deniz!

Geçtiğimiz aylarda model Didem Soydan ile yollarını ayıran oyuncu Burak Deniz’in ismi, evvelki haftalarda Şahika Ercümen ile anılmıştı. Kuruçeşme’de 31’inci yaş gününü kutlayan Deniz, yanında sevgilisi olduğu sav edilen Şahika Ercümen ve menajeri ile görüntülenmişti.

Ayrılığıyla ilgili konuştuDidem Soydan: Geri başlı değiliz!Haberi Görüntüle

KAMERALARI GÖRÜNCE PANİKLEDİ
Oyuncu, yer çıkışı kameraları karşısında görünce kısa müddetliğine panik yaşarken, Ercümen kameraları fark edince süratli adımlarla uzaklaşmaya çalışmıştı.

Yalnızca arkadaş olduklarını söyleyen Burak Deniz, kız arkadaşının çantasını neden taşıdığını soran muhabirlere, “Benim desem inanmayacaksınız aslında. Evet arkadaşımın çantasını taşıyorum” karşılığını vermiş; ünlü oyuncuyu görenler, “Çantacı Burak” yorumunu yapmıştı.

BEYOĞLU’NDA GÖRÜNTÜLENDİ
Ünlü oyuncu, bu gelişmelerin akabinde geçtiğimiz gece Beyoğlu’nda bir apartmana girerken objektiflere takıldı. Telefon ile konuşan oyuncu, basın mensuplarının sorularını yanıtlamadan “İyi geceler” diyerek, binaya girdi.

“GERİ BAŞLI MIYIZ?”
Öte yandan Burak Deniz, Soydan ile ayrılığının akabinde kameralara yansımış, “Didem Soydan’la ayrılık sebebiniz toplumsal medyadaki yiğit paylaşımlar mı?” sorusuna, “Tabii ki de o denli bir şey yok. Biz geri başlı mıyız?” açıklamasını yaparak, ünlü modelle ayrılık sebebiyle alakalı sessiz kalmayı tercih etmişti.

“YOK O DENLİ BİR ŞEY”
Oyuncu, isminin aşk dedikodularına karıştığı eski rol arkadaşı Deniz İrem hatırlatılınca, “Yok o denli bir şey. Yakıştırmışlar sağ olsunlar” karşılığını vermişti. “Siz kendinize yakıştıramadınız mı?” sorusuna tebessüm eden oyuncu, “Teşekkür ederim” demekle yetinmişti.

‘Aşk’ açıklamasıBurak Deniz sessizliğini bozdu! Deniz İrem ile aşk mı yaşıyor? Haberi Görüntüle

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Sakin Burak Deniz! için yorumda bulun

    Sakin Burak Deniz! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Sakin Burak Deniz! için ilk yorumu yapabilirsin.