Salzburg, Ersin Destanoğlu için Beşiktaş’a 6 milyon euroluk teklifte bulundu

RB Salzburg’un, Beşiktaş’ın genç eldiveni Ersin Destanoğlu için transfer teklifinde bulunduğu tabir edildi.

Avusturya basınında yer alan habere nazaran, Salzburg’un bir kaleci transfer etmek istediği vurgulandı ve Ersin için Beşiktaş’a 6 milyon euro’luk bir teklif sunulduğu belirtildi.

Ersin Destanoğlu’nun iki dönemdir Beşiktaş’ın as kalecisi olduğu hatırlatılırken, genç kalecinin Şampiyonlar Ligi deneyimi bulunduğu da aktarıldı.

21 yaşındaki eldivenin, Türkiye’nin U21 grubunun akabinde A Grup’tan davet almaya başladığının altı çizilirken, sakatlığı nedeniyle Uluslar Ligi maçlarında yer almadığı aktarıldı.

Beşiktaş’ın altyapından yetişen ve pandemi periyodunda Loris Karius’un ayrılığı sonrası kaleyi devralan Ersin Destanoğlu, siyah-beyazlı ekibe geçen dönem Üstün Lig’de şampiyonluk yaşadı.

Güncel piyasa bedeli 10 milyon euro olarak gösterilen Ersin Destanoğlu’nun Beşiktaş ile mukavelesi ile gelecek yaz sona eriyor.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Salzburg, Ersin Destanoğlu için Beşiktaş’a 6 milyon euroluk teklifte bulundu için yorumda bulun

    Salzburg, Ersin Destanoğlu için Beşiktaş’a 6 milyon euroluk teklifte bulundu için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Salzburg, Ersin Destanoğlu için Beşiktaş’a 6 milyon euroluk teklifte bulundu için ilk yorumu yapabilirsin.