Seda Sayan evlendi! Oğulcan Engin nikâha gelmedi

özel hayatıyla gündemden düşmeyen Seda Sayan, birinci evliliğini 1987 yılında yapmış, son eşi Onur Şan’dan 2010’da boşanmıştı. Bir çocuk annesi Sayan’ın; Rıdvan Kılıç, Soner Yapcacık, Tuncay Kıratlı ve Gökhan Şükür’le münasebeti bir yılda bitti. Onur Şan’la iki yıl evli kalan 59 yaşındaki sanatkarın yalnızca Sinan Engin’le birlikteliği beş yıl sürdü.

Eski futbolcu Sinan Engin ile 1990’da nikah masasına oturan, tıpkı yıl Oğulcan ismini verdikleri oğulları dünyaya gelen çift, 1995’te boşanmıştı. Ünlü müzikçi, verdiği bir röportajda, “Çocuğumun babası (Sinan Engin) hariç kalan evliliklerimi saymıyorum” demişti.

“YAŞ FARKI UMURUMUZDA DEĞİL”

Geçtiğimiz haftalarda TV8’de yayınlanan ‘2. Sayfa’ programına telefonla bağlanan Seda Sayan, Çağlar Ökten ile ortasındaki 25 yaş fark sorulunca, “Yaş farkına takılanlara söylüyorum; biz takılmıyoruz onlar da takılmasın. Sevginin, aşkın yaşı olmaz. Akıl yaşta değil baştadır. Benim karşımda hürmet duyduğum bir erkek var. Diğerlerinin 70 sevgilisi vardır konuşulmaz, sen gidersin altı evlilik yaparsın konuşulur. Bunlar bizim umurumuzda değil” karşılığını vermişti.

“ÇAĞLAR’I EVLİLİĞE BEN İKNA ETTİM”

Evlilik teklifinin nasıl geldiğini anlatan müzikçi, “Evlilik için Çağlar beni ikna etmedi, ben onu ikna ettim. Hiç beklemediğim bir anda, yani Sevgililer Günü’nde evlilik teklifi aldım. Çağlar’ın atılımı beni daima şaşırttı hem de çok duygulandırdı. O yüzden ‘Sonsuza dek evet’ dedim. 14 Şubat’ta onu izlemeye gitmiştim. Gece bitince herkes gitti. Gecenin ilerleyen vaktinde Çağlar diz çöküp evlilik teklifi etti” demişti.

YEDİNCİ SEFER DÜNYAEVİNE GİRDİ

Seda Sayan ve Çağlar Ökten, dün akşam Swiss Otel’de Beşiktaş Belediyesi Nikah Daire Lideri Osman Kurtoğlu’nun gerçekleştirdiği nikâh ile dünya meskenine girdi. Mayıs ayında Çek Cumhuriyeti’nin başşehri Prag‘da yapılması planlanan düğün, Sayan’ın takımının vizede yaşadığı külfet yüzünden İstanbul’da gerçekleşti.

Seda Sayan’ın gelinliği Gülşah Saraçoğlu, Çağlar Ökten’in damatlığı ise Tolga Çam imzası taşıyor. Ünlü şarksının nikah şahitliğini Safiye Soyman ve Esra Özmen, Çağlar Ökten’in ise Faik Öztürk ve Fuat Özdolgun yaptı. Nikâha yalnızca çiftin yakın arkadaşları katıldı. Balayına bayram tatilinde Paris’e gidecek olan çift, sonrasında Çağlar Ökten‘in Mersin’de yaşayan ailesiyle buluşacaklar.

OĞULCAN ENGİN’DEN REAKSİYON

Sayan’ın eski eşi Sinan Engin ile evliliğinden dünyaya gelen oğlu Oğulcan Engin’in nikâh merasiminde olmaması dikkat çekti. Tezlere nazaran; 31 yaşındaki işletmeci, duruma reaksiyon gösterdi. Seda Sayan’ın oğlunu yanında görmek istemesine karşın Oğulcan Engin düğüne katılmadı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Seda Sayan evlendi! Oğulcan Engin nikâha gelmedi için yorumda bulun

    Seda Sayan evlendi! Oğulcan Engin nikâha gelmedi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Seda Sayan evlendi! Oğulcan Engin nikâha gelmedi için ilk yorumu yapabilirsin.