Seda Sayan: Oğulcan’a sorun ben yasaklıyım

Seda Sayan evvelki akşam oğlu Oğulcan Engin’in sahibi olduğu yere gitti. Doruktan tırnağa deri giyen Sayan kendisini bekleyen habercilerin sorularını cevapladı.

Sanatçı, “Miami’den arkadaşım geldi, onu da alarak burada yemek yedik. Her şey çok hoş, program pek hoş gidiyor” dedi. Sayan, “Mehmet Ali Erbil’in programını izlediniz mi?” sorusuna, “Evet onun programı benim programım bitişine denk geliyor. Çok da hoş başardı valla Mehmet Ali’ye yakıştı. Mehmet Ali benim kardeşim bizim tartışmamız aile tartışması bitti gitti” karşılığını verdi.

“YASAKLIYIM”

Sayan, “Oğlunuz Miray Daner’le yeni bir aşka yelken açtı. Siz bir anne olarak neler söylemek istersiniz?” sorusuna, “Benim konuşma yasağım var bu bahis da konuşamıyorum yasağım kalkmadı Oğulcan’a sorun yasaklıyım” dedi.

UZUN PERİYODİK ALAKASINI BİTİRDİ

Oyuncu Ezgi Eyüboğlu ile uzun müddetli ilgisine nokta koyan Oğulcan Engin, gönlünü çok geçmeden bir öteki hoş oyuncu Miray Daner’e kaptırdı.

Miray Daner de ‘Vatanım Sensin’ dizisinde tanışarak bir dargın bir barışık aşk yaşadığı meslektaşı Kubilay Aka ile alakasını geçtiğimiz yıl ağustos ayında bitirmişti.

Vakit zaman ‘Saygı’ dizisinde birlikte rol aldığı Boran Kuzum ile ismi aşk savlarına karışan Daner, daha evvel bunun gerçek olmadığını meslektaşı ile yakın dost olduğunu lisana getirmişti.

OĞULCAN’A GÖNDERME

Öte yandan birkaç hafta evvel All mecmuasına konuşan Ezgi Eyüboğlu, “İlişkilerimizi neden bu kadar süratli tüketiyoruz? Yaşadığımızın kıymetini mi bilmiyoruz?” sorusuna dikkat çeken bir yanıt vermişti.

Ünlü oyuncu, “Ben kendi adıma kıymet bilen, sahip çıkan, emek veren, tüketmeye değil yaşatmaya çalışan biriyim. Onun için bu sorunun karşılığı bende değil” demişti.

Eyüboğlu, ödün vermek konusundaki soruyu, “Birçok şeyden ödün verdim geçmişte… Değdiği de oldu değmediği de. Yaşayarak öğreniyoruz zamanla” halinde yanıtlamıştı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Seda Sayan: Oğulcan’a sorun ben yasaklıyım için yorumda bulun

    Seda Sayan: Oğulcan’a sorun ben yasaklıyım için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Seda Sayan: Oğulcan’a sorun ben yasaklıyım için ilk yorumu yapabilirsin.