Seda-Ümit Erdim çiftinin kızları Ses dört yaşında

Ekranların sevilen oyuncusu Ümit Erdim, çocukluk hayallerinin peşinden gitmiş ve pilotaj eğitimi alarak pilot olmuştu. Bir müddettir küçük uçaklarda pilotluk yapan Erdim, eğitimlerini tamamlayınca, hobi olarak uçak kullanmaya devam istiyor.

2017 yılında dünyaevine giren ünlü çift, 2018’de kızları Ses’i kucaklarına almışlardı. Memnun evlilikleri devam eden çiftten Seda Erdim, şimdilerde ikinci bebeğine gebe.

“SES’İN ABLA OLDUĞU KISMA GEÇİŞ YAPIYORUZ”

Oyuncu, eşinin 14 haftalık gebe olduğu haberini 360 bin takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından duyurmuştu. Ses’in elindeki ultrason manzarası dikkat çekerken, Erdim beğeni ve tebrik bildirileri yağan gönderisine, “Evet hazırsak artık Ses’in abla olduğu kısma geçiş yapıyoruz. Biz artık dört kişiyiz” notunu düşmüştü.

CİNSİYETİ KIZLARI AÇIKLADI

Heyecanları günden güne büyüyen Ümit Erdim, geçtiğimiz haftalarda eşi Seda Erdim ve kızı Ses ile Yeniköy’de görüntülenmişti. Muhabirlerin “Cinsiyeti muhakkak oldu mu?” sorusuna Erdim’in  kızı karşılık vermiş ve “Kız olacak” diye bağırmıştı.

Kızının bu yanıtına şaşıran Ümit Erdim ise “Evet Ses’in de dediği üzere kız çocuğumuz olacak tekrar, bunu da birinci kere söylemiş olduk” sözlerini kullanmıştı.

Konuşmayı çok seven Ses Erdim, yeni doğacak kardeşinin ismini de söylemeyi ihmal etmemişti. Minik Ses, “Kardeşimin ismi de Ela olacak” diyerek Ümit Erdim ve eşi Seda Hanım’ı şaşırtmıştı.

“BENİM BİRİNCİ GÖZ AĞRIM DÖRT OLDU”

Tüm bu yaşananlardan haftalar sonra Erdim çiftinin kızları Ses, dört yaşına bastı. Ses için bir parti düzenleyen çift, keyifli anlarını takipçileriyle paylaştı. Seda Erdim, kendilerini yalnız bırakmayan arkadaşlarına teşekkür ettiği paylaşımına; “Benim birinci göz ağrım artık dört yaşında oldu. O kadar keyifli bir gündü ki zati fotoğrafları kaydırdıkça tebessüm etmemek elde değil” notunu düştü.

Ümit Erdim ise partiden kareleri; “Allah bütün evlatlarımızı düzgün beşerlerle karşılaştırsın, onlara sağlıklı hoş ömürler versin inşallah. Ben de serumum biter bitmez bu fotoğraf karesine yetişebildim şükürler olsun. Tam bir kız çocuğu doğum günü olmuş”  diyerek paylaştı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Seda-Ümit Erdim çiftinin kızları Ses dört yaşında için yorumda bulun

    Seda-Ümit Erdim çiftinin kızları Ses dört yaşında için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Seda-Ümit Erdim çiftinin kızları Ses dört yaşında için ilk yorumu yapabilirsin.