Selen Görgüzel-Hamdi Alkan çifti boşanıyor mu? ‘Nereden nereye!’

2014 yılında Roma’da dünyaevine giren Hamdi Alkan ile Selen Görgüsel ortasında bir müddettir soğuk rüzgarlar estiği tez ediliyor. Son 1.5 aydır yan yana görüntülenmeyen ikiliye, ‘ayrılık’ haberleri sorulmuştu.

“ZATEN BİR ANAM KALDI”

Geçtiğimiz günlerde Etiler’de bir AVM’de objektiflere takılan ünlü direktör, basın mensuplarının kelam konusu haberleri hatırlatması üzerine karşılık vermemeyi tercih etmiş, “Annem ağır bakımda. Şu an öbür bir boyuttayım. Her an haber gelebilir. Aslında bir anam kaldı. Bu akşam Selen Hanım’ın doğum günü, ona sorun tabirlerini kullanmıştı.

“HAMDİ ÇANTACIM DEĞİL”

Doğum gününe eşinin gelip gelmeyeceği sorulan 43 yaşındaki oyuncu ve müzikçi ise “Hamdi çantacım ya da menajerim değil. Her sahnemde daima yanımda dolaşamaz” açıklamasını yapmıştı.

“YAKIŞMADI”

‘2. Sayfa’ sunucuları, “Alişan ve Buse Varol üzere bir durum kelam konusu. Bir tarafta hastalık, mevt döşeğinde anne, ‘Her an haber gelebilir’ diyor. Onu kaybetme korkusu ve gözyaşı. Öbür tarafta ‘Hayat benim için devam ediyor. Sahneye çıkarım’ deniyor. Ancak doğum günü kutlarım noktasında bir duracağız. Karşı tarafın hayatında hüzünlü bir şey var, senin vur patlasın çal oynasın bir şeyler yapman ne kadar gerçek? Evvelce bir apartmanda acı haber varsa TV açmazlardı. Nereden nereye geliyoruz!” yorumunda bulundu.

Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel, “Ayrıca ‘Hamdi çantacım değil’ lafı da ağır. Hamdi Alkan’a o denli bir benzetme yapmak yakışmadı. Hamdi Bey’in de Selen Hanım diye bahsetmesi ortada bir ara olduğunun göstergesi” biçiminde konuştular.

“BOŞANMANIN EŞİĞİNDEN DÖNDÜK”

Selen Görgüzel, Eylül 2021’de ‘2. Sayfa’ programına konuk olmuş, bir periyot direktör eşi Hamdi Alkan ile dertli günler yaşadıklarını ve boşanmanın eşiğinden döndüklerini şu sözlerle açıklamıştı:

“Boşanma haberleri çıktı. Evet, bir periyot bağlantımız bir imtihan verdi. Boşanmanın eşiğinden döndük. Kimse itiraz etmesin, uzun müddetli bağlarda bu inişler çıkışlar yaşanıyor. Bizim ortamızda üçüncü şahıs hiç olmadı…”

“İki başka insanız; problemlerimiz oluyor, bunları birbirimize yansıttığımız vakitler oluyor. O vakit da arbedeye dönüyor, muhakkak bir müddet sonra aranız tabiatıyla düzeliyor. Bu aksilikleri tolere ediyorsun.”

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Selen Görgüzel-Hamdi Alkan çifti boşanıyor mu? ‘Nereden nereye!’ için yorumda bulun

    Selen Görgüzel-Hamdi Alkan çifti boşanıyor mu? ‘Nereden nereye!’ için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Selen Görgüzel-Hamdi Alkan çifti boşanıyor mu? ‘Nereden nereye!’ için ilk yorumu yapabilirsin.