Selen Görgüzel’in öpüşme sahnesi olay oldu!

Selen Görgüzel’in, boşanmak üzere olan bir çiftin öyküsünü bahis alan ‘Seviyorsan Git Ayrıl Bence’ isimli tiyatro oyununda rol arkadaşı ile öpüşme sahnesi vardı.

Üç kişilik güldürü cinsindeki oyunun gala gösterimini izleyenler ortasında Selen Görgüzel’in (42) direktör eşi Hamdi Alkan’ın da olması dikkat çekti.

“MUHTEMELEN KOVULDUM”

tv8’de yayınlanan ‘2. Sayfa’ programının haberine nazaran; oyunun akabinde soruları yanıtlamayan Hamdi Alkan (54), “Oyununun önüne geçmek istemiyorum” sözlerini kullandı.

Selen Görgüzel’in rol arkadaşı İrfan Kangı, “Hamdi Abi nerede, buralarda mı? Son işte bir arada çalışacaktık, muhtemelen kovuldum, başlamadan kovulmuş olabilirim” diyerek, esprili bir açıklamaya imza attı.

Görgüsel ise “Nedense eşim hakkında kabadayı havası yaratılmaya çalışılıyor. Çok mülayim, entellektüel bir kişiliği olan, uygar bir direktör olan çok bedelli eşimin sanata da bakış açısı pek destekleyici” biçiminde konuştu.

“KARARLARIMI SORMAM”

Hoş oyuncu, “Hamdi bizi alkışladı, çok da keyif almış, beğenmiş. Olumlu manada tenkitlerini de söyledi, bu ortada hiç bir negatif eleştirisi olmadı” dedi.

Basın mensuplarının “Hamdi Alkan’a senaryoyu gösterdiniz mi?” sorusuna Görgüzel, “Hiç göstermedim. Hamdi Bey’e işimi, kararlarımı çok sormam , yalnızca paylaşırım” cevabını verdi.

“BOŞANMANIN EŞİĞİNDEN DÖNDÜK”

Selen Görgüzel, geçtiğimiz eylül ayında ‘2. Sayfa’ programına konuk olmuş, bir periyot direktör eşi Hamdi Alkan ile dertli günler yaşadıklarını ve boşanmanın eşiğinden döndüklerini açıklamıştı.

“Boşanma haberleri çıktı. Evet, bir devir münasebetimiz bir imtihan verdi. Boşanmanın eşiğinden döndük. Kimse itiraz etmesin, uzun periyodik bağlarda bu inişler çıkışlar yaşanıyor. Bizim ortamızda üçüncü şahıs hiç olmadı.”

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Selen Görgüzel’in öpüşme sahnesi olay oldu! için yorumda bulun

    Selen Görgüzel’in öpüşme sahnesi olay oldu! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Selen Görgüzel’in öpüşme sahnesi olay oldu! için ilk yorumu yapabilirsin.