Selin Ciğerci’yi kızdıran yorum! ‘Para ağacından topluyorum her gün’

Kendi kozmetik markasını kuran ve geçtiğimiz yıl 7 milyon 168 bin TL vergi ödeyerek iş insanları sıralamasında birinci 20’de yer alan 37 yaşındaki fenomen isim Selin Ciğerci, lüks yaşantısıyla sık sık gündem oluyor. Ciğerci, son olarak 3 karat özel üretim yüzüğü ile dikkat çekti.

700 bin dolar (yaklaşık 9 milyon TL) olduğu sav edilen yüzükle ilgili haberler paylaşılınca, bir toplumsal medya kullanıcısı Ciğerci için, “Bu dünyada adalet olduğuna inanmıyorum. Gece gündüz çalışıp konutuna ekmek götüren insanların aldığı para, bir de bu türlü çalışmadan lüks içinde yaşayanlar… Adalet mi bu?” yorumunda bulundu.

“PARA AĞACIM VAR”

Yorumu gören Ciğerci ise, sonlanarak toplumsal medya kullanıcısına şu yanıtı verdi; “Vallahi kız meskende bir ağaç var benim, para ağacı. Topluyorum her gün. Ne çalışması, ne işi gücü… Sen bir alışveriş sitelerine girsene aşkım, en çok satan kozmetik eserleri hangi marka, bir baksana gülüm.”

Selin Ciğerci, bu yanıtıyla kısa müddette gündem olmayı başarırken, kimi toplumsal medya kullanıcıları yapılan yoruma, kimileri ise fenomen isime hak verdi.

Öte yandan toplumsal medya fenomeni, geçtiğimiz günlerde de kendisi hakkında konuşan birine kızmış, 4,4 milyon takipçisi olan Instagram hesabının kıssalar kısmından bir paylaşım yaparak isim vermeden şu sözleri kullanmıştı:

“BU PIRILTILI HAYATI BEN SEÇTİM”

“Bana laf sokacağına ‘Koltuk logosu en çok Selin gösteriyor’ diye… Benim en azından kendi otomobillerim, hayatım ve günlük yaşantım var. Selfie çekiyorum, diğerinin otomobiline binip çekmiyorum. Bu pırıltılı hayatı ben seçtim, çalışarak.”

Lüks araçlarının önünde de pozlar veren Ciğerci, bir diğer gönderisinde ise, “En tabanı gördüğün noktada tepe için çalış, üret, örnek ol. Seni taklit etsinler. Nefret edenler, kıskananlar çoğalır. Asla umursama, inadına çalış” iletisini yazmıştı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Selin Ciğerci’yi kızdıran yorum! ‘Para ağacından topluyorum her gün’ için yorumda bulun

    Selin Ciğerci’yi kızdıran yorum! ‘Para ağacından topluyorum her gün’ için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Selin Ciğerci’yi kızdıran yorum! ‘Para ağacından topluyorum her gün’ için ilk yorumu yapabilirsin.