Seray Sever babası için dua istedi: Allah’ım canım babamı bize ve torunlarına bağışla…

Hamilelik sürecini evde dinlenerek geçiren Seray Sever doğum gününü kutlarken üzen haberi de takipçileriyle paylaştı.

Bugün 49 yaşına basan Sever, yaptığı paylaşımın altına şu notu düştü; “Bugün 27 Şubat… Doğum günüm ilk defa mübarek Miraç Kandili’ne denk geldi. Tüm dualarım şu an hastanede entübe olarak sağlık mücadelesi veren canım babamın eskisinden de sağlıklı olarak aramıza dönmesi ve 74 yaşında heyecanla beklediği torun sevgisini yaşaması için.”

“Rabbim sen her şeye kadirsin. Ol dersin olur. Lütfunla, kolaylıkla, sağlıkla, hayırlısıyla bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip et. Canım babamı bize ve torunlarına bağışla. Dileğim bu mübarek günde tüm hastalara şifa, dertlilere deva, dualarımızın kabulü yüce katında. İstanbul’da ev istirahatinde olduğum için ve mevcut durumlardan dolayı ev halimizle pastamızı kestik.”

“Canım kocam ve ailem ve dostlarım iyi ki varsınız. Her şeyin başı sağlık. Allah’ım hepimizi her türlü hastalıktan, acıdan, kötülükten, üzüntüden, dertten korusun. Savaşlar bitsin. Maddi manevi ferahlık, bolluk bereket gelsin. İnsanların yüzü gülsün. Miraç Kandilimiz mübarek olsun.”

Seray Sever 2018 yılının nisan ayında büyük aşk yaşadığı sevgilisi Eray Sünbül ile evlenmişti.

 

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Seray Sever babası için dua istedi: Allah’ım canım babamı bize ve torunlarına bağışla… için yorumda bulun

    Seray Sever babası için dua istedi: Allah’ım canım babamı bize ve torunlarına bağışla… için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Seray Sever babası için dua istedi: Allah’ım canım babamı bize ve torunlarına bağışla… için ilk yorumu yapabilirsin.