Seray Sever’den ayna pozu! Heyecanı büyüyor

2018 yılında Eray Sünbül ile dünyaevine giren Seray Sever’in bebek hasreti son bulmuş, şimdilerde Bodrum’da hayatını sürdüren sanatçı, geçtiğimiz aylarda gebe olduğunu duyurmuştu.

İKİZ ANNESİ OLACAK

İkiz bebeklerini kucağına almak için gün sayan Seray Sever, hamilelik sürecini Instagram hesabı üzerinden takipçileriyle paylaşıyor. Ünlü sunucu, son olarak ayna karşısında çektiği fotoğrafı yayınladı.

“MAŞALLAH” NOTUYLA PAYLAŞTI

Karnının güzelce büyüdüğü görülen 48 yaşındaki Sever, paylaşımına; “Maşallah, subhanallah. Şükürle” notunu düştü. Öte yandan bebek sevincini canı yayında paylaşan ünlü isim, şu sözleri kullanmıştı:

“ALLAH DUALARIMIZI KABUL ETTİ”

“Çok emek verdik, çabaladık. Tam annemin gebe kaldığı yaşta gebe kaldım. Tabiplerle görüştüm, birtakım süreçlerden geçtim. Çok dua ettik, Allah da nasip etti. Çok başındayız, duyulsun istemiyordum fakat duyuldu. Bizimkisi planlı bir süreçti, Allah dualarımızı kabul etti. Daima ikiz bebek istiyordum. Allah şu ana kadar gönlümüze nazaran verdi.”

48 yaşındaki sunucu, “Şimdi bebeklere konsantreyiz, değişik bir ruh haline girdik. Çok dikkatliyiz. Cinsiyetleri şu an kız görünüyor lakin ilerleyen süreçte ne olur bilemiyorum. Sekiz, dokuz sefer bebek için denedik ancak olmadı. Bedenim çok yoruldu. İki yıl orta vermiştim, bazen bedeni rahat bırakmak lazım. Ümitsizliğe düştüğüm anlar da oldu lakin artık çok mutuyuz” demişti.

“BİRİNİN İSMİ SOFIA, OBURUNUN AŞİKÂR DEĞİL”

Sever, “Çok hoş bir hismiş, işime gücüme konsantre olduğun için çok ertelemiştim bu etaba gelmek bile benim için çok değerli. Adaklarım vardı, onları yerine getireceğiz. Kızlarının birinin ismi Sofia, başkasının daha muhakkak değil” diye konuşmuştu.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Seray Sever’den ayna pozu! Heyecanı büyüyor için yorumda bulun

    Seray Sever’den ayna pozu! Heyecanı büyüyor için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Seray Sever’den ayna pozu! Heyecanı büyüyor için ilk yorumu yapabilirsin.