Serdar Aziz’in menajerinden indirim açıklaması! ‘Takımda kalmak için yapmadı ama…’

Fenerbahçe’nin ulusal stoperi Serdar Yüce’nin maaşında indirime giderek sarı-lacivertli ekipte kaldığı tez edilmişti.

Deneyimli futbolcunun menajeri Haluk Canatar, tezlerle ilgili bir açıklama yaptı.

Canatar, Serdar Yüce’nin ekipte kalmak için fiyatında indirim yapmadığını lakin harcama limitleri ve Covid-19 pandemisi nedeniyle yaşanan zahmetlere katkıda bulunmak için geçen yılki alacaklarından 2 milyon TL indirim yaptığını söyledi.

İşte Haluk Canatar’ın açıklaması;

Temsi̇lci̇si̇ olduğum profesyonel futbolcu Serdar Azi̇z i̇le i̇lgi̇li̇ dün ve bugün toplumsal medyada yer alan ve i̇çeri̇ği̇nde, ekipte kalmak içi̇n ücretleri̇nde i̇ndi̇ri̇m yaptığı tarafında çıkan haberler büsbütün bi̇r algı operasyonu olup gerçeği yansıtmamaktadır. Serdar, onurla gi̇ydi̇ği̇ forması ve kulübü i̇çi̇n, pandemi̇ ve harcama li̇mi̇tleri̇ne katkıda bulunmak hedefiyle 2020-2021 futbol dönemi alacaklarından, büsbütün kendi̇ isteği ve öz i̇radesi̇ i̇le, Aralik 2020 tari̇hi̇nde sözleşmesi̇ndeki̇ hakedi̇ş sayılardan hiçbir pazarlığa gerek muhtaçlık duymaksizin 2.000.000 TL i̇ndi̇ri̇m yapmıştır. Bundan da memnunluk ve onur duymuştur. Menajeri olarak i̇lk kere statümü bi̇r kenara birakarak bi̇r futbolsever olarak şu düşüncemi̇ de ayrıyeten söylemek istiyorum. Serdar Azi̇z’i̇n Türki̇ye’ni̇n yerli̇ defans oyuncularından en i̇yi̇si̇ olduğunu bi̇len bi̇ri̇ olarak, algı ve i̇ti̇bar kırıcı haberlere asla i̇nanılmamasını kamuoyundan hürmetlerimle ri̇ca ederi̇m.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Serdar Aziz’in menajerinden indirim açıklaması! ‘Takımda kalmak için yapmadı ama…’ için yorumda bulun

    Serdar Aziz’in menajerinden indirim açıklaması! ‘Takımda kalmak için yapmadı ama…’ için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Serdar Aziz’in menajerinden indirim açıklaması! ‘Takımda kalmak için yapmadı ama…’ için ilk yorumu yapabilirsin.