Serdar Ortaç vasiyetini açıkladı! Bakın serveti ne kadarmış…

Serdar Ortaç, sevgililer gününe özel evvelki akşam Kıbrıs’ta sahne aldı. Sahne öncesi basın mensupları ile bir ortaya gelen Ortaç, kendisine yöneltilen sorulara samimiyetle karşılık verdi.

Ortaç, “En son sevgililer gününde ne yapmıştınız?” sorusuna “En son eşim ile yemeğe çıkmıştık. Pardon boşandıktan sonrada sevgilim ile yemeğe çıkmıştık. Hayatım boyunca yemeğe çıktım” diye karşılık verdi.

En son Seçil Gür ile aşk yaşayan Serdar Ortaç’a “Aşka açık mısınız?” sorusu yöneltildi. Serdar Ortaç, “Umurumda değil artık aşk mevzuları çalışalım, ömrümüzü tamamlayalım, insanları eğlendirelim, öldükten sonra dinleyecek müzikler bırakalım. Kâfi benim için” formunda konuştu.

Posta’da yer alan habere nazaran; ünlü müzikçi, “Birçok kişi vefat etmeden evvel vasiyetlerini açıklıyor. Sizin bir vasiyetiz var mı?” sorusuna şu karşılığı verdi; “Ben vasiyetimi daha yazmadım fakat buradan söylüyorum kayıtlara geçmesi ismine avukatlara da kelamlı olarak da ilettim.

“40 milyon TL pahasında bir konutum var. Ben vefat ettikten sonra kardeşlerim, bütün çalışanlarım ve orkestrama konutun satışından pay dağıtılmasını istiyorum. Bir kısmını Mehmetçik vakfına, şehitlere dağıtılmasını istiyorum.”

‘KÜRTAJ’ AÇIKLAMASI GÜNDEM OLDU

Çocuk sahibi olmak için geciktiğini lisana getiren Serdar Ortaç, muhabirlerin, “Şimdiye kadar hiç bu türlü bir imkan ya da niyetiniz olmadı mı? Bir sefer daha aşık olursanız baba olmayı düşünüyor musunuz?” sorusuna cevap verdi.

Daha evvel tekraren baba olma isteğinden bahseden 51 yaşındaki popçu, “Kaç tane olacaktı, daima kürtaj oldular, kaç tane… Yazık!” kelamlarıyla röportajı farklı bir boyuta taşıdı.

“ONLAR DA HAKLI”

Serdar Ortaç, “Peki kürtajı tercih edenler ortasında tanınan isimler de var mı?” sorusuna “Var. Kaç tane oldu, istemediler. Gençlerdi. Onlar da haklı, bir şey diyemiyorum” cevabını verirken, isim vermekten kaçındı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Serdar Ortaç vasiyetini açıkladı! Bakın serveti ne kadarmış… için yorumda bulun

    Serdar Ortaç vasiyetini açıkladı! Bakın serveti ne kadarmış… için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Serdar Ortaç vasiyetini açıkladı! Bakın serveti ne kadarmış… için ilk yorumu yapabilirsin.